Tokom vikenda 11 udesa u Novom Sadu: Iz saobraćaja isključeno 111 vozača
17.06.2025.•
0
Policijska uprava u Novom Sadu je, tokom vikenda, na području Južnobačkog okruga otkrila i sankcionisala ukupno 871 prekršaj iz Zakona o bezbednosti saobraćaja na putevima.
Komentari 5
da
taj sud nije ni za ....
nista ne rade kako treba, sve kontra, krivce puste na slobodu a nevine okrive
ovaj pokro sve i organizovao pljacku a na slobodi, pa kako to druze sudija? jesi li i ti preko veze dobio posao pa nisi u stanju da sudis?
Srecko
Kad odu ove splacine u istoriju obavezno procesuiranje svih koji su kao fasisti sprovodili zakon i punili budzet za sendvice i botove
Nsn
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar