Mladić iz okoline Novog Sada uhapšen zbog pokušaja ubistva: U Lazarevcu nožem teško ranio muškarca

Policija iz Lazarevca uhapsila je J. K. (23) iz okoline Novog Sada zbog pokušaja ubistva, kao i D. A. (32) iz Kikinde, koji se sumnjiči da je izvršio ovo krivično delo u saizvršilaštvu.
Mladić iz okoline Novog Sada uhapšen zbog pokušaja ubistva: U Lazarevcu nožem teško ranio muškarca
Foto: 021.rs

Sumnja se da je J. K. juče oko 23.25 časova, u Lazarevcu, nožem ubo u stomak četrdesetosmogodišnjeg muškarca nakon čega je, zajedno sa D. A. pobegao automobilom.

Povređeni muškarac zbrinut je na VMA gde su mu konstatovane teške telesne povrede.

Kod J. K. je prilikom hapšenja pronađen i nož kojim je, kako se sumnja, izvršeno krivično delo.

Osumnjičenima je određeno zadržavanje do 48 časova i oni će, uz krivičnu prijavu, biti privedeni Višem javnom tužilaštvu u Beogradu.

OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Novi Sad - Hronika