Počinju radovi na Adicama: Obustavlja se saobraćaj od Ulice Branka Ćopića do Studeničke

Saobraćaj u delu Ulice Marije Bursać na Adicama, u delu od Ulice Branka Ćopića do Studeničke, biće obustavljen od danas, 14. juna zbog obnove kolovoza.
Počinju radovi na Adicama: Obustavlja se saobraćaj od Ulice Branka Ćopića do Studeničke
Foto: 021.rs
Završetak radova očekuje se 19. juna.
Na Bulevaru Jaše Tomića, u desnoj kolovoznoj traci od Bulevara oslobođenja do Ulice Pariske komune, u toku je asfaltiranje kolovoza, nakon čega će početi obeležavanje horizontalne signalizacije i u narednim danima na ovoj deonici biće uspostavljen saobraćaj. 
U toku je i popravka biciklističke staze na Futoškom putu, na deonici od Ulice braće Ribnikar do Bulevara oslobođenja. Istovremeno, popravlja se kolovoz u Ulici Karagača u Petrovaradinu, kao i saobraćajne površine u Fruškogorskoj ulici u Novom Sadu.
 
Kao i svake godine, u toku su pripreme za predstojeći Egzit, u okviru kojih se na Petrovaradinskoj tvrđavi saniraju površine pod tucanikom.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Ostalo iz kategorije Novi Sad - Servisne informacije