
Autobusi GSP-a menjaju trasu zbog Festivala uličnih svirača: Evo kuda će ići
Pojedine autobuske linije GSP-a menjaju trase zbog Festivala uličnih svirača.

Foto: 021.rs
Saobraćaj u Petrovaradinu biće zatvoren od danas, 23. avgusta u 16 časova do nedelje, 27. avgusta u 16 časova. Zbog toga će linije 3, 3A, 6, 9, 9A, 60, 61, 62, 63, 64 i 69 promeniti trase na sledeći način:
Linije 3, 3A, 9, 9A, 60, 61, 62, 63, 64
Smer iz Novog Sada - Posle Bulevara Mihajla Pupina i Varadinskog mosta autobusi će skretati desno i kretati se ka drumsko-železničkom mostu Kejom skojevaca, uključivaće se u Reljkovićevu ulicu, odakle će saobraćati do Preradovićeve ulice i dalje nastavljati redovnim trasama.
Smer iz Petrovaradina - Autobusi će od raskrsnice Preradovićeve i Reljkovićeve ulice saobraćati Reljkovićevom ulicom, zatim Kejom skojevaca, odakle će skretati levo u Ulicu prote Mihaldžića, desno na Varadinski most i nastavljati redovnim trasama.
Na izmenjenom delu trase koristiće se privremena stajališta u Reljkovićevoj 39 i 42A, u Preradovićevoj napsram broja 47 i u Prote Mihaldžića (pre Varadinskog mosta).
Linija 69
Smer iz Novog Sada - Autobusi će sa Bulevara Mihajla Pupina nastavljati preko Varadinskog mosta, skretati desno Kameničkim putem i dalje redovnom trasom kretanja.
Smer iz Sremske Kamenice - Od raskrsnice ulica Kamenički put i Dunavskih divizija autobusi će saobraćati pravo Kameničkim putem, skretati levo na Kej skojevaca, desno u ulicu Prote Mihaldžića, desno na most „Duga“ i dalje nastavljati redovnom trasom.
Na izmenjenom delu trase koristiće se privremena stajališta u Prote Mihaldžića (pre Varadinskog mosta) i prvo stajalište posle Varadionskog mosta sa desne strane ka Kameničkom putu.
Svečana povorka festivala i zatvaranje ulica za saobraćaj izmeniće trase u četvrtak, 24. avgusta od 18 do 21 čas na sledeći način:
Linije 3 i 3A
Smer sa Detelinare - Iz Uspenske ulice autobusi će skretati desno u Jevrejsku ulicu, levo na Bulevar oslobođenja, levo u Ulicu Maksima Gorkog, levo na Kej žrtava racije, nastavljati pravo Beogradskim kejom, zatim skretati levo na drumsko-železnički most, nastavljati Reljkovićevom ulicom i dalje redovnim trasama.
Smer iz Petrovaradina - Iz Preradovićeve ulice autobusi će skretati levo u Reljkovićevu ulicu, zatim preko drumsko-železničkog mosta, skretati desno ka Beogradskom keju, nastavljati Kejom žrtava racije, skretati desno u Ulicu Maksima Gorkog, desno na Bulevar oslobođenja, zatim desno u Jevrejsku ulicu, levo u Uspensku ulicu i dalje saobraćati redovnim trasama.
Na izmenjenom delu trase koriste se sva redovna stajališta.
Linija 6
Smer sa Podbare - Autobusi će saobraćati Kejom žrtava racije, skretati desno u Ulicu Maksima Gorkog, zatim desno na Bulevar oslobođenja, levo u Futošku ulicu i dalje nastavljati redovnom trasom.
Smer iz Adica - Od raskrsnice Futoške ulice i Bulevara oslobođenja autobusi će skretati desno na Bulevar oslobođenja, zatim levo u Ulicu Maksima Gorkog, levo na Kej žrtava racije i dalje nastavljati redovnom trasom.
Na izmenjenom delu trase koriste se sva redovna stajališta.
Linije 9 i 9A
Smer sa Novog naselja - Od raskrsnice Stražilovske i Ulice Maksima Gorkog autobusi će skretati desno u Ulicu Maksima Gorkog, levo na Kej žrtava racije, nastavljaće pravo Beogradskim kejom, skretati levo na drumsko-železnički most, odakle će saobraćati Reljkovićevom ulicom i dalje nastavljati redovnim trasama.
Smer iz Petrovaradina - Od raskrsnice Preradovićeve i Reljkovićeve ulice autobusi će saobraćati Reljkovićevom ulicom, preko drumsko-železničkog mosta, skretati desno ka Beogradskom keju, nastavljati Kejom žrtava racije, skretati desno u Ulicu Maksima Gorkog, levo u Stražilovsku ulicu i dalje nastavljati kretati redovnim trasama.
Na izmenjenom delu trase koriste se sva redovna stajališta.
Linije 60, 61, 62, 63 i 64
Smer iz Novog Sada - Od raskrsnice Ulice Maksima Gorkog i Stražilovske ulice autobusi će se kretati pravo Ulicom Maksima Gorkog, skretati levo na Kej žrtava racije, nastavljati pravo Beogradskim kejom, skretati levo na drumsko-železnički most, odakle će se Reljkovićevom ulicom uključivati na redovne trase.
Smer iz mesta - Od raskrsnice Preradovićeve i Reljkovićeve ulice autobusi će saobraćati Reljkovićevom ulicom, zatim preko drumsko-železničkog mosta, skretati desno ka Beogradskom keju, nastavljati Kejom žrtava racije, skretati desno u Ulicu Maksima Gorkog i dalje nastavljati redovnim trasama.
Na izmenjenom delu trase koristiće se privremena stajališta u Reljkovićevoj ulici ispred brojeva 39 i 42A, te Preradovićevoj ulici naspram broja 47 i na Keju žrtava racije.
Linija 69
Smer iz Novog Sada - Od raskrsnice ulica Maksima Gorkog i Stražilovske autobusi će saobraćati pravo Ulicom Maksima Gorkog, skretati levo na Kej žrtava racije, nastavljati pravo Beogradskim kejom, skretati levo na drumsko-železnički most, nastavljati Reljkovićevom ulicom, skretati desno u Preradovićevu ulicu, levo u Ulicu Dunavske divizije i dalje nastavljati redovnom trasom.
Smer iz Sremske Kamenice - Iz Ulice Dunavske divizije autobusi će skretati desno u Preradovićevau ulicu, levo u Reljkovićevu ulicu, prelaziti drumsko-železnički most, skretati desno ka Beogradskom keju, nastavljati Kejom žrtava racije, skretati desno u Ulicu Maksima Gorkog, odakle će saobraćati redovnom trasom.
Na izmenjenom delu trase koristiće se privremena stajališta u Reljkovićevoj ulici ispred brojeva 39 i 42A, te Preradovićevoj ulici naspram broja 47 i na Keju žrtava racije.
Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 72H
Ostalo iz kategorije Novi Sad - Servisne informacije
Raspored sahrana za subotu, 27. septembar
26.09.2025.•
0
Raspored sahrana za subotu, 27. septembar, na grobljima u Novom Sadu koja su pod ingerencijom JKP "Lisje".
Sudari kod GRAS-a i u Reljkovićevoj: Šta se dešava u saobraćaju u Novom Sadu i okolini
26.09.2025.•
0
Pratite saobraćaj u Novom Sadu ovog petka, 26. septembra, na 021.rs - od gužvi i radova do radara i patrola.
Radovi u dve ulice u Kisaču do 9. oktobra
26.09.2025.•
0
Radovi na popravci kolovoza u Masarikovoj i Svetosavskoj ulici u Kisaču trajaće do 9. oktobra.
Od danas radovi od petlje Kovilj do petlja Beška, menja se režim saobraćaja
26.09.2025.•
0
Režim saobraćaja biće izmenjen u petak, 26. septembra, i u subotu, 27. septembra od petlje Kovilj do petlje Beška, u smeru ka Beogradu, zbog radova.
Od danas se menja režim saobraćaja u delu Ulice Pere Dobrinovića
26.09.2025.•
0
Režim saobraćaja biće izmenjen od petka, 26. septembra, u Ulici Pere Dobrinovića zbog izgradnje vrelovodnog priključka za objekat na broju 7.
Delovi Novog Sada, Rumenke, Kaća, Banoštora i Suseka u petak bez struje
26.09.2025.•
0
Delovi Novog Sada, Rumenke, Kaća, Banoštora i Suseka u petak, 26. septembra neće imati struje.
Raspored sahrana za petak, 26. septembar
25.09.2025.•
0
Raspored sahrana za petak, 26. septembar, na grobljima u Novom Sadu koja su pod ingerencijom JKP "Lisje".
Gužve kod Šeratona, Beogradske kapije i kod Karlovaca: Šta se dešava u saobraćaju u Novom Sadu i okolini
25.09.2025.•
0
Pratite saobraćaj u Novom Sadu ovog četvrtka, 25. septembra na 021.rs - od gužvi i radova do radara i patrola.
Pojedine ulice u Novom Sadu bez vode
25.09.2025.•
0
Pojedine ulice u Novom Sadu nema vode zbog radova.
Deo Detelinare bez tople vode
25.09.2025.•
0
Deo Detelinare nema tople vode zbog rekonstrukcije vrelovoda na Trgu Majke Jevrosime.
Radovi između petlje Kovilj i petlje Beška u četvrtak
24.09.2025.•
0
U četvrtak, 25. septembra, izvodiće se radovi na delu auto-puta Novi Sad - Beograd.
Raspored sahrana za četvrtak, 25. septembar
24.09.2025.•
0
Raspored sahrana za četvrtak, 25. septembar, na grobljima u Novom Sadu koja su pod ingerencijom JKP "Lisje".
Ima novih radova: Šta se dešava u saobraćaju u Novom Sadu i okolini
24.09.2025.•
0
Pratite saobraćaj u Novom Sadu ove srede, 24. septembra na 021.rs - od gužvi i radova do radara i patrola.
Delovi Rumenke, Kaća, Sremskih Karlovaca i Futoga u četvrtak bez struje
24.09.2025.•
0
Delovi Rumenke, Kaća, Sremskih Karlovaca i Futoga u četvrtak, 25. septembra neće imati struje.
Obustavljen saobraćaj u pojedinim ulicama u Kisaču, radovi u još jednoj ulici u Novom Sadu
24.09.2025.•
0
Obustavljen je saobraćaj u pojedinim ulicama u Kisaču, a radovi se izvode i u još jednoj ulici u Novom Sadu.
Pojedine ulice u Novom Sadu bez vode
24.09.2025.•
0
Pojedine ulice u Novom Sadu danas, 24. septembra nemaju vode zbog radova i havarije.
Deo Jastrebačke ulice bez tople vode
24.09.2025.•
0
Deo Jastrebačke ulice u sredu, 24. septembra neće imati tople vode zbog radova.
Autobusi GSP-a na linijama 4, 8, 9, 9A, 11A, 11B, 18A, 18B promenili trasu zbog radova
24.09.2025.•
0
Autobusi GSP-a na linijama 4, 8, 9, 9A, 11A, 11B, 18A, 18B danas, 24. septembra voze izmenjenom trasom zbog sanacije kolovoza u Stražilovskoj ulici.
Raspored sahrana za sredu, 24. septembar
23.09.2025.•
0
Raspored sahrana sredu, 24. septembar, na grobljima u Novom Sadu koja su pod ingerencijom JKP "Lisje".
Udes na Bulevaru Evrope: Šta se dešava u saobraćaju u Novom Sadu i okolini
23.09.2025.•
0
Pratite saobraćaj u Novom Sadu ovog utorka, 23. septembra na 021.rs - od gužvi i radova do radara i patrola.