Gužve, zastoje i radare možete prijaviti na 0600 100 200.
Informacije o saobraćaju slušajte i na Radiju 021, na 92,2 MHz ili na radio021.rs.
Pridržavajte se ograničenja i poštujte saobraćajna pravila.
14.30 - Udes na raskrsnici u Partizanskoj kod Kontrasta, stvaraju se gužve iz pravca Biga
14.25 - Potpuni kolaps u saobraćaju od Futoške pijace do Šeratona
13.20 - Kontrola u oba smerana nadvožnjaku kod Kovilja, put ka Šajkašu
12.45 - Patrola prekoputa Vitoroga
12.35 - Radar u Vilovu, usmeren prema Šajkašu
12.30 - Radar na Bulevaru despota Stefana, usmeren prema mostu
12.25 - Patrola u Cara Dušana, pre Univerexporta
12.00 - Izlaz iz Vrdnika ka Rumi
11.55 - Patrola u Puškinovoj kod Velveta
11.45 - Radar u Veterniku kod kružnog toka, prekoputa crkve
10.45 - Radar na Limanu kod helikoptera
09.55 - Kontrola kod OŠ Žarko Zrenjanin
09.40 - Radar pre ulaza u Futog
09.30 - Patrola Veternik - Novosadski put, iz pravca grada ka kružnom toku
09.00 - Kontrola u oba pravca na Mostu slobode
09.00 - Patrola u Futogu, smer ka gradu, pre Pepka
08.55 - Udes posle petlje Batajnica, ka Beogradu, stvaraju se gužve
08.30 - Radar na kraju spusta sa Iriškog venca
08.25 - Zaglavio se šleper u Save Vukovića
08.20 - Radar pre stadiona "Vujadin Boškov", snima ka gradu.
08.00 - Udes na Mostu slobode, u desnoj traci za silazak sa mosta u grad.
07.05 - Patrola na uglu Partizanske i Graničarske.
07.00 - Radar u Veterniku, ka Futogu.
06.40 - U toku je Međunarodni sajam lova i ribolova, zbog čega važi poseban režim parkiranja oko Novosadskog sajma. Opširnije možete čitati
OVDE.
Ovo su radovi koji su u toku:
- Obustavljen je saobraćaj u delu Ulice Ružin venac u Sremskoj Kamenici, od Slavujeve do Fruškogorskog puta, a razlog je obnova kolovoza. Posao bi trebalo da bude završen do 20. oktobra.
- Zbog rekonstrukcije vrelovoda Nikolajevska i Đure Jakšića su slepe ulice. Rok za završetak radova je 9. oktobar.
- Zbog radova privremeno je zabranjen saobraćaj u delu Palmotićeve ulice. Radovi prve faze obuhvataju deo ulice od Marina Držića u dužini od 300m i krak prema Preradovićevoj u dužini od oko 120m. Ceo posao trebalo bi da bude gotov do 26. decembra.
- Zbog rekonstrukcije vrelovoda u delu Hajduk Veljkove ulice, ispred Dečije bolnice, zauzeta je jedna saobraćajna traka. Ovo je prva faza radova, a o sledećoj će naknadno biti objavljene informacije. Sve bi trebalo da bude završeno do 15. oktobra.
- Režim saobraćaja izmenjen je uz Novosadski put na Adicama, u zoni raskrsnice sa Suvoborskom ulicom. U zoni raskrsnice privremeno su zatvorene pešačka i biciklistička staza i uvedena je zabrana desnog skretanja sa Novosadskog puta u Suvoborsku ulicu, koja je "slepa" iz smera Ulice Marije Bursać.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.