U sredu i četvrtak izmena režima saobraćaja od petlje Beška do petlje Kovilj

Režim saobraćaja biće izmenjen u sredu, 14. maja i četvrtak, 15. maja na deonici od petlje Beška do petlje Kovilj.
U sredu i četvrtak izmena režima saobraćaja od petlje Beška do petlje Kovilj
Foto: 021.rs
U periodu od 8 do 16 časova mašinski će se kositi trava u srednjem pojasu, od mosta Beška do km 132 (zona radova na rehabilitaciji), u smeru ka Kovilju. 
U zoni radova za saobraćaj će biti zatvorena preticajna traka, dok će se saobraćaj odvijati voznom saobraćajnom trakom.  
Radovi će biti obezbeđeni adekvatnom saobraćajnom signalizacijom i opremom.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Ostalo iz kategorije Novi Sad - Servisne informacije

Izmena linije 24 u Kovilju

Javno gradsko saobraćajno preduzeće "Novi Sad" obaveštava Novosađane da će od četvrtka, 13. avgusta do petka, 28. avgusta biti izmenjena trasa linije 24 kroz Kovilj.

Limani danas bez tople vode

Novosadska toplana saopštila je da će danas, 13. avgusta, zbog planiranih radova u kotlarnici TO "Jug", doći do prekida isporuke tople potrošne vode.