U nedelju izmenjen režim saobraćaja zbog biciklističke trke

Režim saobraćaja biće izmenjen u nedelju, 8. juna na pojedinim deonicama zbog održavanja biciklističke trke, saopštila je Policijska uprava u Novom Sadu.
U nedelju će u periodu od 9 do 15 časova, biti izmenjen režim saobraćaja, uključujući i povremene potpune obustave, na pojedinim deonicama na području ove uprave.
Zbog održavanja biciklističke trke, u organizaciji Biciklističkog saveza Srbije, u navedenom intervalu, privremeno će biti izmenjen režim saobraćaja:
 
na deonici: Sviloš (Dunav) – Rakovac- Sremska Kamenica
 
na deonici: Rakovac – Irig (Vrdnik)
 
na deonici: Sremska Kamenica-Irig (Krušedol) – Irig (Vrdnik)

Kako se navodi u saopšetnju, pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Novom Sadu preduzeće sve mere i radnje iz svoje nadležnosti kako bi ova sportska manifestacija protekla bezbedno, za takmičare i ostale učesnike u saobraćaju.

OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Ostalo iz kategorije Novi Sad - Servisne informacije

Izmena linije 24 u Kovilju

Javno gradsko saobraćajno preduzeće "Novi Sad" obaveštava Novosađane da će od četvrtka, 13. avgusta do petka, 28. avgusta biti izmenjena trasa linije 24 kroz Kovilj.

Limani danas bez tople vode

Novosadska toplana saopštila je da će danas, 13. avgusta, zbog planiranih radova u kotlarnici TO "Jug", doći do prekida isporuke tople potrošne vode.