Pauzu su Novosađani maksimalno iskoristili da se rehabilituju, ali i da se spreme za nastavak sezone. Poručuju da im je jasno da je sa druge strane mreže veoma nezgodan protivnik, koji veruje da će proći u narednu fazu takmičenja.
"Radnički je dobra ekipa, svi igrači iza sebe imaju veliko iskustvo u našoj ligi, a neki i internacionalno. U odnosu na prvi meč neće biti tu primač Ćirović, ali im je došao srednji bloker Lopar. Što se nas tiče ciljevi su jasni. Vojvodina četiri godine nije osvojila Kup Srbije, tako da jako želimo da se plasiramo u polufinale i da se ove sezone borimo i za taj trofej. Bez obzira na poraz od 2:3 imamo aktivan rezultat i uz jednu dobru igru možemo do pobede", poručio je šef stručnog štaba Siniša Gavrančić.
Miloš Nikić veruje da je ekipa dobro iskoristila praznike i da će spremno ući u meč.
"Imamo dobar rezultat, možda to nije nešto što očekujete kada mislite na Vojvodinu, ali posle niza putovanja, utakmica, umora, to je bilo solidno. Pritisak uvek ide usput, ali ništa posebno. Svi smo svesni da smo kvalitetni i da je sve u našim rukama, ako mi odigramo kako znamo, proći ćemo dalje. Motiv je uvek da pobeđujemo, posebno u ovom momentu, treba da se vratimo na put pobede i sada je pravo vreme za to", zaključuje Nikić.
Utakmica između Vojvodine i Radničkog igra se u subotu, sa početkom u 18 časova, a ulaz na meč je besplatan.
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Liga socijaldemokrata Vojvodine uputila je javna pitanja FK Vojvodina, Gradu Novom Sadu i Fudbalskom savezu Srbiju sa ciljem da dobiju odgovore na "pitanja koja interesu sve građane Novog Sada".
Rukometaši Partizana osvojili su titulu šampiona Srbije, pošto su sinoć u ponovljenom drugom meču finala plej-ofa Arkus lige pobedili Vojvodinu 27:22 (14:11).
Rukometni klub Partizan pozvao je rukovodstvo ARKUS lige da se druga utakmica finalne serije plej-ofa šampionata protiv Vojvodine nastavi i da se šampion odluči na terenu.
Rukometni klub Vojvodina oglasio se nakon spornih odluka u finalu plej-ofa protiv Partizana i odluke da se, nakon prekidanja utakmice, titula dodeli beogradskom klubu.
Rukometni klub Partizan osvojio je titulu šampiona Srbije, pošto je večeras drugi finalni meč plej-ofa Arkus lige protiv Vojvodine prekinut posle incidenta na "Slanoj bari".
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar