Voša ispustila prednost od 3:1 u Gornjem Milanovcu

Fudbaleri Metalca i Vojvodine odigrali su nerešeno 3:3 u prvom meču 14. kola Linglong Superlige Srbije.
Meč u Gornjem Milanovcu je bio veoma uzbudljiv, prepun šansi i golova na obe strane.

Posebno zanimljivo bilo je u poslednjih 15-ak minuta meča, u kojima je viđeno četiri pogotka.

Vojvodina, koja je imala kadrovskih problema, povela je u 17. minutu golom Mrkaića. Domaćin je u 33. minutu došao do izjednačenja preko Katanića.

U razmaku od pet minuta, od 73. do 78. minuta, Voša postiže dva gola, a strelci su bili Čović i Đuričin. Kada je delovalo da će Vojvodina odneti sva tri boda, Metalac je postigao gol i izjednačio na 3:3.

Igrala se sudijska nadoknada, kada je Grbović postavio konačan rezutlat.

Izabranici Nenada Lalatovića zadržali su drugu poziciju na tabeli Superlige sa 30 bodova, dok je Metalac deseti sa 21 bodom.
  • Ново насеље ЦЗ

07.11.2020 14:16
    Гари
    Биће још бодова, али не против Звезде...
  • Gore

07.11.2020 00:51
    Iz lifta u Banja Luci
    Tri komada u gostima, su tri komada u gostima.
  • Novo naselje fcv

06.11.2020 21:57
    Нема везе, деремо мусаве следеће коло...

Voša osvojila bod u Kragujevcu

Fudbaleri Vojvodine remizirali su u gostima sa ekipom Radničkog 1923 rezultatom 0:0 u 36. kolu Mocart Bet Superlige Srbije.