Rukometaši Vojvodine sigurno protiv Rudara

Rukometaši Vojvodine pobedili su Rudar iz Kostolca, rezultatom 36:25, u 6. kolu plej-of grupe ARKUS lige.
To je šesta pobeda Vojvodine, čime ostaje u vrhu tabele.

Voša je imala jedno od najboljih otvaranja utakmice u sezoni. Gosti su prvi gol postigli tek u osmom minutu. Nakon 15. minuta igre na semaforu je pokazivalo 12:2 u korist Novosađana.

Dobar start olakšao je posao u nastavku Novosađanima. Tokom meča Vojvodina je imala i maksimalnih 13 golova prednosti. U drugom poluvremenu došlo je do popuštanja i aktuelni šampion primio je čak 18 golova.

Jovica Nikolić je prikazao odličnu igru, upisavši 10 golova.

U narednom kolu, u sredu, 31. marta, Vojvodinu očekuje derbi protiv Metaloplastike.