Žrebom u Nionu odlučeno je da će pobednik dvomeča Vojvodina – LASK u narednoj rundi igrati protiv lošijeg iz duela između turskog Galatasaraja i škotskog Sent Džonstona.
Mečevi plej-ofa Lige konferencije na programu su 19. i 26. avgusta, ali Vojvodina najpre mora da eliminiše LASK.
Prvi meč na programu je u četvrtak u 19 sati na "Karađorđu", a revanš je sedam dana kasnije, 12. avgusta u austrijskom Klagenfurtu.
Ukoliko prođe LASK, Vojvodina će takođe biti prvo domaćin u plej-ofu, 19. avgusta protiv Galatasaraja ili Sent Džonstona.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 4
Uzurpacija imena
Xaxaxa
Milos
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar