Kadeten, ipak, prejak za rukometaše Vojvodine

Rukometaši Vojvodine poraženi su od Kadetena, u Švajcarskoj, rezultatom 34:23, čime su eliminisani iz kvalifikacija za Ligu Evrope.
Kadeten je opravdao ulogu favorita na svom terenu, slavivši ubedljivo. Švajcarci su uspeli da smanje zaostatak posle prvog meča u novom Sadu, u kojem je Vojvodina slavila sa 26:20. 
 
Najefikasniji u timu Kadeten bio je Zender sa sedam golova, dok je u taboru crveno-belih najviše pogodaka postigao Ocvirk - 5. Istakli su se još i Aleksandar Kurteš i Nejc Zmavc, sa po četiri pogotka. 
 
"Ostaće zapisano da je Vojvodina slavila na Slanoj Bari sa 26:20 i još jednom pokazala da može da se nosi sa snažnim evropskim klubovima", poručuju iz novosadskog kluba.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Novi Sad - Sport