Fudbaleri Mladosti sa Satelita nastavili su sa sjajnim rezultatima, pobedivši ekipu beogradskog Rada sa 1:0, u 11. kolu Prve lige Srbije.
Jedini gol na meču delo je domaćeg igrača Milana Vidakova.

Od samog početka meča navijači u Novom Sadu posmatrali su dosta ujednačenu utakmicu, bez velikog broja prilika.

Oba tima u više navrata pokušala su da dođu do vođstva udarcima sa distance, ali su golmani na obe strane bili oprezni.

Pred kraj prvog dela igra igrači mladosti pojačali su ritam, te su osim pomenutih udaraca sa distance u nekoliko navrata iz prekida i nakon centaršuteva pokušali da dođu do pogotka. Ipak, prvi deo meča završen je bez pogodaka.

Ni drugo poluvreme nije obilovalo prilikama, sve do 75. minuta kada je nakon sjajne akcije sam udarcem sa manje od pet metara mrežu zatresao Milan Vidakov.

Do kraja utakmice nije bilo mnogo prilika, pa je Mladost minimalnim rezultatom osvojila nova tri boda, te nastavila niz dobrih rezultata u svojoj debitantskoj sezoni u Prvoj ligi Srbije.

Mladost se nalazi na drugom mestu na tabeli, a za vodećom ekipom Inđije zaostaje dva boda.

U narednom kolu ekipa sa Satelita u nedelju će gostovati Javoru u Ivanjici.