Jugović poražen od Crvene zvezde, u narednom kolu Kaćani idu na Radnički

Rukometaši Jugovića poraženi su od Crvene zvezde, rezultatom 26:24, u šestom kolu Arkus lige.
Izabranici Boža Rudića nisu uspeli da nametnu svoju igru na domaćem terenu u Kaću.

U prvih nekoliko minuta Jugović je imao blagu rezultatsku prednost, ali do preokreta dolazi u 10. minutu. Od tada, Crvena zvezda je konstantno uvećavala rezultatsku razliku.

U prvom poluvremenu bilo je 14:9 u korist gostiju u "Hramu". U drugom delu igre domaćini su uspeli da "otope" razliku i da se približe na dva gola zaostatka od protivnika.

Međutim, nije bilo to dovoljno da se ugrozi pobeda Beograđana, čiju je pobedu zapečatio Mirić golom iz sedmerca.

U ekipi Jugovića istakao se Mirić sa sedam golova. Priznanje najkorisnijeg igrača meča pripalo je Mirku Đuroviću, koji je uz Viktora Matičića, sa šest postignutih golova bio najefikasniji u ekipi pobednika.

Jugović je šesti na tabeli u Grupi A Arkus lige. U narednom kolu Jugović će gostovati Radničkom.