Spartak pobedio Vojvodinu autogolom u nadoknadi vremena

Fudbaleri Vojvodine izgubili su danas od Spartaka sa 3:2, u utakmici 20. kola Superlige Srbije.

Spartak je poveo golom Luke Bijelovića u 24. minutu, a prednost je udvostručio Nemanja Nikolić u 34. minutu pogotkom sa skoro polovine terena. Domaći su izjednačili golovima Nemanje Čovića u 60. i Veljka Simića u 69. minutu.

Pobedu Spartaku doneo je igrač Vojvodine Novica Maksimović autogolom u trećem minutu nadoknade.
Spartak je prekinuo niz utakmica bez pobede i sada je sedmi na tabeli sa 27 bodova.

Vojvodina je pretrpela drugi uzastopni poraz, ukupno sedmi u ligi i četvrta je sa 29 bodova.
  • Dem

15.12.2021 08:55
    Bruka
    Lale dolazi i spasavaj sta se spasiti moze,ovo je sramota za najveci klub u vojvodini.uprava sa trenerom i nekim igracima napolje.
  • Realan

15.12.2021 08:16
    Volem Vošu
    Dok je Zoran Šćepanović bio predsednik,haralo se Evropom i stadion je bio pun.E moji navijači,doveli ste ovu upravu,dali ste im klub.Sad vas ima 80 na severu,49 na zapadu,7 na istoku.
  • Neko iz mase

15.12.2021 07:49
    Veru za večeru
    Zašto već jednom ne oteramo ovu upravu?
    A da,zato što je Slobica prodao većinu u skupštini pa sada možemo da samo da pišemo parole.
    Hvala dušmaninu.

Remi Voše i Čukaričkog

Fudbaleri Vojvodine odigrali su večeras na svom terenu nerešeno 1:1 protiv Čukaričkog, u utakmici 28. kola Superlige Srbije.