Radojičić nakon pet uzastopnih poraza: Profesionalno do samog kraja
Fudbaleri Vojvodine dočekaće u nedelju ekipu Čukaričkog, u poslednjoj utakmici prvenstva na domaćem terenu.
Foto: FK Vojvodina
Biće ovo jedna od sezona za zaborav. Vojvodina je na sedmom mestu na tabeli, a od igranja kvalifikacija za Evropu se već oprostila.
Trener Vojvodine Dragan Radojičić očekuje dobru utakmicu svoje ekipe, iako duel sa trećeplasiranim Čukaričkim nema rezultatski značaj.
"Imamo obavezu i prema našim navijačima i prema svima da izađemo i da se borimo za ovaj dres do poslednje sekunde. Mi hoćemo dobar rezultat, kao i protiv Partizana, protiv koga smo odigrali dva različita poluvremena. U prvom smo imali opet taj neverovatan psihološki pad, a u drugom kao da sam izveo na teren pravu evropsku ekipu. Toliko smo pravili grešaka ove sezone, to nas je koštalo plasmana u Evropu. Uskoro ću završiti kompletnu analizu kako smo primali golove i šta sve nismo dali i onda će svima biti jasno šta smo propustili. Kada to kažem, ne krivim nijednog jedinog igrača. Ostaje nam da ove dve utakmice odradimo maksimalno profesionalno i tako će biti dokle god sam ja trener", poručuje Radojičić.
On je najavio i moguću promenu na golu, kao i u svim linijama tima do kraja sezone.
"Biće promena u timu, veću minutažu dobiće bonus igrači, koji su igrali i do sada, ali sada hoćemo da vidimo na koga možemo više da računamo u budućnosti. Imamo golmana Puškića i ako se oporavi, on će dobiti šansu, moramo da idemo po nekom redu. To nam je u planu, ali videćemo još", kaže Radojičić.
Trener Voše smatra da je uprkos lošijim rezultatima, njegov tim pokazao da ima kvalitet, da želi da igra napadački fudbal i da se to neće promeniti.
Utakmica Vojvodina – Čukarički na programu je u nedelju u 16.30, a ulaz na stadion "Karađorđe" biće besplatan.
Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 72H
Ostalo iz kategorije Novi Sad - Sport
Ako prođe Ferencvaroš, Voša ide u Holandiju
17.06.2026.•
2
Rival Vojvodine u drugom kolu kvalifikacija za Ligu Evrope, ukoliko prođe Ferencvaroš, biće holandski Tvente.
Dejan Zukić se vraća u Vojvodinu
17.06.2026.•
2
Nekadašnji kapiten Vojvodine Dejan Zukić ponovo se vraća u Novi Sad.
Tanjga o žrebu: Ferencvaroš jak rival, ali cilj je prolaz dalje
16.06.2026.•
4
Šef stručnog štaba Vojvodine Miroslav Tanjga izneo je svoje prve impresije nakon žreba za prvo kolo kvalifikacija za Ligu Evrope.
Voša protiv Ferencvaroša na startu kvalifikacija za Ligu Evrope
16.06.2026.•
4
Prvi rival Vojvodine na putu ka Ligi Evrope je Ferencvaroš, odlučeno je žrebom u Nionu.
Ifet Đakovac četvrto pojačanje Vojvodine
13.06.2026.•
1
Fudbalski klub Vojvodina je saopštio da je Ifet Đakovac četvrto pojačanje "stare dame" za narednu sezonu.
Marko Podraščanin završio karijeru: Sve je počelo na Spensu
11.06.2026.•
4
Proslavljeni odbojkaš iz Novog Sada Marko Podraščanin objavio je da je završio svoju karijeru.
Stefan Mitrović novo pojačanje Vojvodine
10.06.2026.•
2
Fudbalski klub Vojvodina saopštio je danas da je srpski reprezentativac Stefan Mitrović novo pojačanje novosadskog tima.
Put Vojvodine u Ligi Evrope: Potencijalni rivali, datumi mečeva...
08.06.2026.•
4
Fudbaleri Vojvodine uskoro će saznati ime prvog protivnika na evropskoj sceni.
Nardin Mulahusejnović i Hamza Redžić novi fudbaleri "Vojvodine"
03.06.2026.•
6
Nardin Mulahusejnović i Hamza Redžić novi su fudbaleri "Vojvodine".
Rukometaši Partizana u ponovljenom meču savladali Vojvodinu i osvojili titulu
02.06.2026.•
0
Rukometaši Partizana osvojili su titulu šampiona Srbije, pošto su sinoć u ponovljenom drugom meču finala plej-ofa Arkus lige pobedili Vojvodinu 27:22 (14:11).
Rukometaši Vojvodine i Partizana večeras opet na terenu: Odluka o šampionu bez publike
01.06.2026.•
0
Druga utakmica finalne serije rukometnog prvenstva, između Vojvodine i Partizana, biće ponovo odigrana večeras, na Slanoj bari.
Dušan Domović Bulut 4. i 5. juna organizuje basket turnir za decu u Novom Sadu
30.05.2026.•
4
Novi Sad će 4. i 5. juna biti domaćin basket turnira 3x3 za decu do 14 godina, koji organizuje proslavljeni basketaš Dušan Domović Bulut.
Meč finala rukometne lige ipak se ponavlja: Bez gledalaca na Slanoj bari
29.05.2026.•
8
Druga utakmica finala plej-ofa Arkus lige između rukometaša Vojvodine i Partizana biće ponovo odigrana.
Partizan pozvao da se finale sa Vojvodinom odigra
28.05.2026.•
3
Rukometni klub Partizan pozvao je rukovodstvo ARKUS lige da se druga utakmica finalne serije plej-ofa šampionata protiv Vojvodine nastavi i da se šampion odluči na terenu.
RK Vojvodina o skandaloznom finalu: Samo se još ovo nije desilo u srpskom rukometu
28.05.2026.•
6
Rukometni klub Vojvodina oglasio se nakon spornih odluka u finalu plej-ofa protiv Partizana i odluke da se, nakon prekidanja utakmice, titula dodeli beogradskom klubu.
Incidenti na Slanoj bari: Voša odbila da se vrati posle topovskih udara, rukometaši Partizana osvojili titulu
27.05.2026.•
25
Rukometni klub Partizan osvojio je titulu šampiona Srbije, pošto je večeras drugi finalni meč plej-ofa Arkus lige protiv Vojvodine prekinut posle incidenta na "Slanoj bari".
Crnomarković i Vukanović produžili ugovor sa Vošom
27.05.2026.•
1
Fudbalski klub Vojvodina produžio je saradnju sa Đorđem Crnomarkovićem i Aleksom Vukanovićem.
Jovan Ostojić potpisao trogodišnji ugovor sa Vojvodinom
26.05.2026.•
1
Fudbaler Vojvodine Jovan Ostojić potpisao je trogodišnji ugovor sa "starom damom".
Fudbaleri Vojvodine na spisku Veljka Paunovića
26.05.2026.•
0
Fudbaleri Vojvodine Lazar Ranđelović i Njegoš Petrović dobili su poziv u reprezentaciju Srbije za predstojeće prijateljske mečeve.
Kabel ispao iz Prve lige Srbije
25.05.2026.•
4
Fudbalski klub Kabel ispao je iz Prve lige Srbije, te će u narednoj sezoni nastupati u trećem rangu - Srpska liga Vojvodina.
Komentari 4
Miki Gvardiola
Darinko
Jovica Kelb
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar