Svi prisutni na stadionu, među kojima su većinu činila deca, kojoj je današnji događaj prvenstveno i bio namenjen, najpre su pratili utakmicu Vošinih prvotimaca podeljenih u dve ekipe.
Baš kao i na zvaničnim mečevima, aplauzom i podrškom nagrađivali su svaki gol i svaki dobar potez crveno-belih, a posebnim aplauzom su pozdravili i trenera Milana Rastavca, koji je sedeo među njima na zapadnoj tribini.
Još pre nego što je trening-utakmica završena, kod ograde koja razdvaja tribinu od atletske staze se stvorila gužva, jer su mališani bili nestrpljivi da što pre uđu na teren i upoznaju se sa svojim junacima i idolima.
O tome koliko su svi uživali u druženju, zabavi i pravoj porodičnoj atmosferi najbolje govori to da su igrači Vojvodine, iako je bilo planirano da na terenu ostanu petnaestak minuta nakon meča, ipak ostali sve do kraja druženja.
Stojeći na terenu "Karađorđa", praktično sve vreme nije bilo pravca u kojem ste mogli da pogledate a da ne vidite nekoga od fudbalera Voše kako potpisuje majicu ili se slika se nekim od navijača.
Naravno, deca (ali i stariji) su uživali i u raznim fudbalskim poligonima i kroz dobru zabavu pokazali svoje fudbalsko umeće, a oni najbolji su bili nagrađeni dresovima Vojvodine, koje su im predali fudbaleri Mihajlo Nešković, Uroš Kabić i Jovan Milošević.
Bilo je dobro ima igrača sa kojim su se klinci slikali i to mahom sa mladjim.igracima dok stariji igrači nisu bili 15 min na terenu i.otisli su u svlačionicu dok je trener svakog klinca i roditelja ispostovao napred Voso
verujte da su planirali slet /kao onaj tokom tita/za pocetak skolske godine na tom stadionu.
ovo je modifikovana verzija posto nisu uspeli napraviti logistiku.
isli su proletos po klubovima i trazili zainteresovane
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Rukometaši Partizana osvojili su titulu šampiona Srbije, pošto su sinoć u ponovljenom drugom meču finala plej-ofa Arkus lige pobedili Vojvodinu 27:22 (14:11).
Rukometni klub Partizan pozvao je rukovodstvo ARKUS lige da se druga utakmica finalne serije plej-ofa šampionata protiv Vojvodine nastavi i da se šampion odluči na terenu.
Rukometni klub Vojvodina oglasio se nakon spornih odluka u finalu plej-ofa protiv Partizana i odluke da se, nakon prekidanja utakmice, titula dodeli beogradskom klubu.
Rukometni klub Partizan osvojio je titulu šampiona Srbije, pošto je večeras drugi finalni meč plej-ofa Arkus lige protiv Vojvodine prekinut posle incidenta na "Slanoj bari".
Liga socijaldeokrata Vojvodine – Vojvođani (LSV) traži od fudbalskog kluba Vojvodina da se ogradi od skandiranja navijača Ratku Mladiću, osuđenom pred Haškim tribunalom za ratne zločine, na utakmici protiv Novog Pazara.
Tekvondo klub "Vojvodina" osvojio je čak 14 medalja i ubedljivo zlato u generalnom plasmanu na republičkom prvenstvu za pionire, na kojem je učestvovalo više od 50 klubova i 500 boraca.
U Sremskoj Kamenici u nedelju je završen međunarodni, peti po redu "Novosadski bridž festival", koji je okupio više desetina igrača na tri odvojena turnira.
Fudbaleri Vojvodine pobedili su u gostima ekipu OFK Beograda rezultatom 2:1 u pretposlednjem kolu Mocart Bet Super lige Srbije i ovim trijumfom "stara dama" je osigurala drugo mesto u sezoni 2025/26.
Šef stručnog štaba Vojvodine Miroslav Tanjga smatra da smatra da je glavni sudija utakmice finala Kupa Srbije Pavle Ilić svojim odlukama štetio njegovoj ekipi od samog početka tog meča.
Komentari 8
Nidza
/
ovo je modifikovana verzija posto nisu uspeli napraviti logistiku.
isli su proletos po klubovima i trazili zainteresovane
@Svestenik
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar