Rukometaši Vojvodine ubedljivo savladali Dinamo

Rukometaši Vojvodine ostvarili su ubedljivu pobedu protiv Dinama sa 34:21 (16:14) u derbiju 17. kola Arkus lige.

Tako se novosadski tim revanširao protivniku za jedini poraz ove sezone i time zadržao lidersku poziciju na tabeli.

Odlično je igrala Vojvodina, posebno u drugom poluvremenu.
Nakon prvog bilo je 16:14, a onda je usledila vrhunska igra u odbrani kada je za 20 minuta primljeno samo tri gola, a mnogo pogodaka postignuto iz kontre ili polukontre.

Sjajan je na golu bio Lučin, koji je i najbolji pojedinac u meču sa 15 odbrana.

Vojvodina je prvu dvostruku prednost stekla početkom 50-og minuta kada se potpuno razigrala, a Vasić je za kratko vreme postigao čak šest golova uz nekoliko atraktivnih akcija.

Vojvodinu iduće nedelje očekuje četvrtfinale Kupa Srbije, dok će u narednom kolu Arkus lige gostovati Radničkom u Kragujevcu.