Fudbaleri Mladosti igrali su nerešeno, 0:0, na gostovanju u Lučanima, u 30. kolu Superlige Srbije.
Nije mogla malobrojna publika u Lučanima da vidi malo dobrog fudbala ni od jedne, ni od druge Mladosti.

U prvom poluvremenu je bilo nekoliko poluprilika na obe strane, ali fudbaleri nisu uspevali na pogode okvir gola.

Izabranici Nenada Lalatovića su čak i uspevali da razrade pojedine akcije, ali je završnica bila očajna.

Najozbiljniju priliku Mladost je imala u 36. minutu, nakon ubačaja iz kornera. Najviši u skoku je bio Vujadinović, ali je igrač tima iz Lučana skinuo loptu sa gol linije.

Tu je gotovo i bio kraj uzbuđenjima na meču. Novosadski tim je imao solidnu priliku u 78. minutu meča, kada im je dosuđen slobodan udarac na ivici šesnaestarca. Udarac je bio dobar, ali ne i dovoljno dobar da sačuva čuvara domaćinske mreže.

Posle 30. kola Mladost sa Satelita ostaje na poslednjem mestu u domaćem šampionatu, a izgledi za opstanak su sve manji.
  • ŽAL ZA MLADOST

11.04.2023 06:19
    MIROLJUBIVA KOEGZISTENCIJA
    Čika Miša i TraLalatović: "Prva liga, liga bez briga"
  • Pogrešna procena

10.04.2023 23:04
    Eto!
    Svakoj Mladosti po bod, a Kosanu šut-karta! A pre deset dana je hvalio Lučance kao "jedinu svetlu tačku", prepoštene i šta ti ja znam kakve, a oni godinama nameštaju da o(p)stanu u ligi ( kao što će i sad...). Samo će, ovoga puta, to ići teže jer im je pokroviteljski klubić u problemima...

Bandović: Pobedili smo na karakter

Trener fudbalera Vojvodine Božidar Bandović rekao je da je ekipa uprkos zgusnutom rasporedu i kadrovskim problemima pokazala karakter u pobedi nad TSC od 3:2 u 30. kolu Super lige Srbije.

Vojvodina pobedom promovisala titulu

Košarkaši Vojvodine su u 30. kolu Košarkaške lige Srbije u Kraljevu sa 99:91 savladali tim Sloge i tako pobedom, 26-om iz 30 ligaških susreta, obeležili osvajanje prvog mesta.