Košarkaši Mege savladali Vojvodinu na Spensu

Košarkaši Mege savladali su Vojvodinu, rezultatom 83:74, u drugom kolu Superlige Srbije.

Meč u Novom Sadu počeo je minutum ćutanja povodom tragedije u beogradskoj OŠ "Vladislav Ribnikar".

Gosti su na Spensu dobro otvorili susret i stekli kontrolu nad mečom već u prvoj četvrtini.

Bili su sigurniji igrači Mege, igralo se 20:15, 23:19, 22:16 po četvrtinama, dok je Vojvodina tek u poslednjoj četvrtini (24:18) uspela da umanji prednosti.

Najefikasniji u redovima Mege bili su Branković sa 27 i Kazalon sa 25 poena. Beslać je u ekipi Vojvodine upisao 22 poena.

Vojvodina sledeće srede igra u Čačku protiv Borca.