Bolingi se već mesec dana leči na Institut za plućne bolesti u Sremskoj Kamenici.
U jednom trenutku bio je i na veštačkoj ventilaciji.
Bolingija su juče obišli sekretar Vojvodine Dragan Vukićević, doktor Stefan Vidosavljević i saigrač Lazar Rosić.
"Džonatan Bolingi se lepo oporavlja i svi se nadamo njegovom brzom izlasku. Njegovi saigrači redovno ga obilaze i pružaju mu podršku kako bi se što pre oporavio", navodi u klubu.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar