Voša ponovo na novosadskog rivala u Kupu Srbije: Protiv Mladosti u osmini finala

Fudbaleri Vojvodine igraće protiv Mladosti sa Satelita u osmini finala Kupa Srbije.
Voša ponovo na novosadskog rivala u Kupu Srbije: Protiv Mladosti u osmini finala
Foto: FK Vojvodina

U prethodnoj fazi takmičenja, Voša je eliminirala Novi Sad iz takmičenja, dok je Mladost savladala Mačvu.

Mečevi osmine finala Kupa Srbije na programu su 6. decembra.

Ostali parovi osmine finala su:
 
OFK Vršac – Napredak
Partizan – Grafičar
Čukarički – Javor
Voždovac – Radnički (SM)
Radnički 1923 – Smederevo
Inđija – Novi Pazar
Crvena zvezda – Radnički Niš
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Novi Sad - Sport

Pobeda Vojvodine u Beogradu

Košarkaši Vojvodine su u 15. kolu KLS kao gosti savladali OKK Beograd sa 107:94 (61:48) posle 40 minuta brze ali i igre u kojoj su obe ekipe znatno više pažnje posvetile napadu, a nedovoljno odbrani.

Preminuo Milorad Kosanović

Bivši igrač, trener i direktor Fudablskog kluba Vojvodina Milorad Kosanović preminuo je u 75. godini, saopštio je klub.

Košarkaški praznik na Spensu

U četrnaestom kolu KLS Vojvodina dočekuje tim Hercegovca, najprijatnije iznenađenje poslednjih godina u srpskoj košarci.

Pobeda Vojvodine u Zemunu

U trinaestom kolu KLS Vojvodina je u Zemunu savladala Borac sa 89:79 i tako zabeležila osmu pobedu u sezoni.

Preokret Čačana u finišu

Košarkaši Vojvodine izgubili su na domaćem terenu od Čačka sa 79:81 u 12. kolu Košarkaške lige Srbije.