Rukometaši Voše savladali Jugović, sledeća je ekipa Vranja

Rukometaši Vojvodine savladali su Jugović u Kaću od 38:21 (18:10) u 9. kolu Superlige Srbije.
Rukometaši Voše savladali Jugović, sledeća je ekipa Vranja
Foto: 021.rs
Novosađani su tako zadržali maksimalan učinak na tabeli od devet pobeda. 
Svi u Vojvodini su se upisali u strelce osim golmanskog para i kapitena Vukovljaka koji inače najveći deo igra u odbrani. 
Napadački odlična utakmica. Razigrani bekovi koji su sarađivali sa svim linijama tima. Vođstvo je nametnuto od prvog minuta i kako je utakmica odmicala postala sve veće. 
 
Jugović je parirao koliko je mogao, na golu sjajan je bio Lučin, najbolji pojedinac utakmice. Sunajko i Milić postigli su po šest, Pešić i Šijan po četiri gola. 
 
U narednom kolu 17. novembra Vojvodina će dočekati Vranje. 
 
Vojvodina se ujedno okreće i pripremi utakmice Lige Evrope kada će u utorak, 14. novembra u 3. kolu F grupe dočekati špansku La Riohu. 
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Novi Sad - Sport

Eliminacija košarkaša Vojvodine

Košarkaši Vojvodine su u Domžalama (Slovenija) izgubili i revanš susret od istoimene ekipe sa 71:80 (40:41) i tako okončali takmičenje mnogo ranije nego što su pred početak sezone najavljivali.

Novi poraz Vojvodine

U 25. kolu KLS košarkaši Vojvodine su u Čajetini izgubili od vodećeg Zlatibora sa 81:99 (50:49) i time izgubili gotovo sve izglede u borbi za drugu poziciju.

Vojvodinu pobedio strah od uspeha

Prvi meč četvrtfinala ABA 2 lige košarkaši Vojvodine su izgubili od slovenačke ekipe Domžale na domaćem terenu sa 76:87 (40:54) i sada im je pobeda u revanšu jedina šansa da se plasiraju u sledeće kolo razigravanja.