Bandović nakon pobede u gostima: Momci su odigrali taktički disciplinovano, veoma sam zadovoljan

Trener Vojvodine Božidar Bandović zadovoljan je nakon pobede svoje ekipe nad IMT-om.
Bandović nakon pobede u gostima: Momci su odigrali taktički disciplinovano, veoma sam zadovoljan
Foto: FK Vojvodina
Fudbaleri Voše pobedili su večeras u gostima IMT rezultatom 3:1 i tako vezali drugi trijumf ovog proleća.
"Mislim da smo generalno bili bolji, dali smo tri gola, još dva koja su poništena zbog ofsajda. Momci su odigrali taktički disciplinovano i ovo je za nas veoma važna pobeda nakon one protiv Voždovca. Čestitam momcima, hvala navijačima na podršci", naveo je on nakon meča.
 
Dodao je da im je ostala još jedna utakmica do reprezentativne pauze i da žele da se spreme na najbolji mogući način.
"Imali smo dve, tri situacije u kojima je protivnik mogao da nas ugrozi. Momci su imali psihološku barijeru pošto su prošli put prokockali dva gola, ali su danas odlično odradili posao. Pokazali smo karateker i jačamo pobednički duh što je veoma važno", rekao je Bandović.
 
U narednom kolu Vojvodina dočekuje Novi Pazar, u subotu od 20 časova.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • U jeeeee

    13.03.2024 06:22
    Pobedili Mančester!
  • Željko

    12.03.2024 23:23
    Hvala sudijama
    Dva crvena kartona za protivnike u dva kola, samo još Zvezda ima takvo sudjenje.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Novi Sad - Sport

Poraz Vojvodine u Kraljevu

U jeanaestom kolu KLS novosadski košarkaši poraženi su u Kraljevu od Sloge rezultatom 66:72, čime su četvrti put ove sezone ostali bez bodova.

Poraz Vojvodine u Banjaluci

Košarkaši Vojvodine poraženi su u Banjaluci od Borca sa 75:90 (42:45) u četvrtom kolu ABA 2 lige, pa novosadski košarkaši ostaju na dve pobede.

Izvanredna pobeda Vojvodine

U desetom kolu KLS košarkaši Vojvodine bili su bolji od lidera na tabeli Zlatibora sa 93:79 (46:45) i tako ostvarili sedmu pobedu.

Košarkaški derbi u petak na Spensu

Vojvodina će u okviru desetog kola KLS biti domaćin ekipi Zlatibora, lideru na tabeli i jedinoj ekipi koja je u dosadašnjem skoru zabeležila sve pobede.

Rutinska pobeda Vojvodine

U devetom kolu KLS košarkaši Vojvodine su savladali Mladost sa 89:72 (41:37) i tako zabeležili šesti uspeh u sezoni.