Remi Voše i Čukaričkog

Fudbaleri Vojvodine odigrali su večeras na svom terenu nerešeno 1:1 protiv Čukaričkog, u utakmici 28. kola Superlige Srbije.
Vojvodina je povela golom Mihaila Ivanovića u 16. minutu, a bod beogradaskoj ekipi obezbedio je Igor Miladinović pogotkom u 25. minutu.

Obe ekipe imaju isti učinak od po 44 boda - 12 pobeda, osam remija i osam poraza, Čukarički je četvrti na tabeli, a Vojvodina je peta.
Čukaričkom je to bio treći remi u poslednje četiri utakmice, a Voša je prekinula niz od četiri pobede.
U sledećem kolu Čukarički će igrati u Bačkoj Topoli protiv TSC-a, a Vojvodina će u Pančevu igrati protiv Železničara.

Ranije danas TSC je na gostujućem terenu pobedio Novi Pazar 4:3.
  • haha

03.04.2024 09:02
    Vojvodina - prvak srbije u Remiju
  • Aleksej

03.04.2024 06:58
    Xexe
    Sad mogu navijaci nazad na fakultet, hihi...
  • Pezos

02.04.2024 22:23
    Čim nije 100% amaterska ekipa nerešeno je maksimum!!!

Bandović: Pobedili smo na karakter

Trener fudbalera Vojvodine Božidar Bandović rekao je da je ekipa uprkos zgusnutom rasporedu i kadrovskim problemima pokazala karakter u pobedi nad TSC od 3:2 u 30. kolu Super lige Srbije.