Voša ide na potvrdu plasmana u Evropu: Protiv Mladosti za kraj sezone

Fudbaleri Vojvodine dočekuju Mladost iz Lučana u poslednjem kolu Superlige Srbije.
Voša ide na potvrdu plasmana u Evropu: Protiv Mladosti za kraj sezone
Foto: FK Vojvodina

Trener Vojvodine Božidar Bandović želi da njegova ekipa osvoji još ta tri boda i tako potvrdi plasman u Evropu.

Voši je potrebna pobeda kako ne bi zavisila od ostalih rezultata za plasman u kvalifikacije UEFA takmičenja.
 
"Nećemo gledati druge protivnike koji imaju svoje ciljeve. Mi hoćemo tri boda i da odigramo kao do sada. Ekipa Mladosti je iskusna, menjala je sistem, očekujemo nisku odbranu i igru na kontra napade, kao i na prekide. Što se tiče naše ekipe, svi su spremni, iako je bio dosta zgusnut raspored, zato nam je bio fokus na oporavku i analizi svakog sledećeg rivala", kaže Bandović.
Dodaje i da je ekipa umorna, ali i motivisana da osvoji još tri boda.
 
"Moramo da se napnemo, jeste da smo istrošeni i emotivno i fizički, osim finala Kupa bilo je tu još dosta bitnih utakmica. Sve te mečeve odigrali smo onako kako ja želim kao trener i tako ćemo nastaviti. Ali, opet moramo da damo sve od sebe i da pobedimo za kraj", zaključuje Bandović.
 
Utakmica između Vojvodine i Mladost igra se u 19 časova, a ulaz na "Karađorđe" je slobodan.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • Mire Naselje

    25.05.2024 18:41
    Lepo odelo
    Vidim da je trener Vose kupio novo, lepo odelce, bas je smeker. Mi Vojvodinasi smo oduvek imali stila tako da se Bandovic odlicno uklapa u nasu pricu.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Novi Sad - Sport

Zemunci u subotu gostuju na Spensu

U okviru 28. kola KLS košarkaši Vojvodine će u subotu na Spensu ugostiti tim Borca iz Zemuna, novajliju u ligi koji celu sezonu igra veoma solidno, a u poslednjih šest susreta je izborio čak pet pobeda.

Voši bod u Loznici

Fudbaleri Vojvodine remizirali su u gostima sa ekipom IMT-a rezultatom 0:0 u 29. kolu Super lige Srbije.

Vojvodina poražena u Čačku

U 27. kolu KLS košarkaši Vojvodine nanizali su još jedan poraz, u Čačku su izgubili od istoimene domaće ekipa sa 93:102(41:53) i to je njihov čak deseti poraz u prvenstvu.

Eliminacija košarkaša Vojvodine

Košarkaši Vojvodine su u Domžalama (Slovenija) izgubili i revanš susret od istoimene ekipe sa 71:80 (40:41) i tako okončali takmičenje mnogo ranije nego što su pred početak sezone najavljivali.

Novi poraz Vojvodine

U 25. kolu KLS košarkaši Vojvodine su u Čajetini izgubili od vodećeg Zlatibora sa 81:99 (50:49) i time izgubili gotovo sve izglede u borbi za drugu poziciju.