Nova pobeda fudbalera Vojvodine

Fudbaleri Vojvodine zabeležili su i drugu pobedu u nastavku prolećnog dela sezone pošto su u Novom Sadu bili bolji od Spartaka rezultatom 2:1.

Pred oko 5.000 gledalaca na Karađorđu golove za domaći tim postigli su Enver Alivodić u 23. i Aleksandar Katai u 57. minuti, dok je jedini gol za goste dao Đorđe Despotović u 61. minutu susreta. Igrači iz Subotice su meč završili s igračem manje pošto je 15-ak minuta pre kraja isključen Vidak Bratić.

U ostalim susretima 17. kola: Radnički Niš - Hajduk 1:0, Novi Pazar - Radnički Kragujevac 1:0, Javor - Smederevo 4:0, Sloboda - BSK 1:0, OFK Beograd - Jagodina 1:3, Partizan - Donji Srem 2:0. Crvena zvezda u nedelju gostuje Radu.

Tabela: Partizan 40, Zvezda 34 (-1), Vojvodina 34, Jagodina 32, itd.

U narednom kolu Vojvodina gostuje ekipi BSK.

• 03.03.2013 08:58
    Rezultat me ne interesuje. Nego, recite: koliko je ljudi presretnuto pre utakmice u okolini stadiona i uzet im novac? Kolko je kazni izdato za uriniranje na javnom mestu?
  • slaninarski grad

03.03.2013 01:42
    @smesno haha
    Izvini glavni nismo te prepoznali, kako si samo bitan! Teski dusebriznici.

U inat dusmanima gazi Voso jedina. Jedan klub na svetu volim ja...jos od 1914 ponos nase nizije!!!
  • smesno

02.03.2013 20:59
    ha ha
    smesni ste

Voša osvojila bod u Kragujevcu

Fudbaleri Vojvodine remizirali su u gostima sa ekipom Radničkog 1923 rezultatom 0:0 u 36. kolu Mocart Bet Superlige Srbije.