Radnica teže povređena u kvaru kazana u kuhinji "Radosnog detinjstva"

Kuhinja Predškolske ustanove "Radosno detinjstvo" u Ulici Pavla Simića radi normalno iako se u petak dogodio incident u kojem je teško povređena kuvarica D.B. (56).

Za 021.rs su u Kliničkom centru Vojvodine potvrdili da se ova radnica nalazi na Klinici za plastičnu i rekonstruktivnu hirurgiju sa teškim telesnim povredama, ali da se nalazi u stabilnom stanju. Nezvanično saznajemo da je žena zadobila pretežno opekotine drugog i trećeg stepena.

Prema podacima iz policije incident u kuhinji se dogodio 17. marta oko 6:40 časova, kada je došlo do kvara na kazanu, zbog čega je iscurila para. U upravi Radosnog detinjstva za 021.rs navode da se incident dogodio tokom kuvanja.

"Incident se dogodio tokom pripreme obroka i došlo je do izletanja pare iz kazana prilikom čega je povređena radnica. Mi smo o kvaru obavestili servis, čiji radnici su došli iz Beograda već u subotu i još utvrđuju šta je uzrokovalo da para iscuri", navela je za 021 direktorka Radosnog detinjstva Mirjana Đurđev.

U ovoj ustanovi napominju da nije bilo nikakve eksplozije u kuhinji i da nije prekinuta priprema hrane ni tog ni narednih dana.

OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • Santinel

    22.03.2017 20:32
    kuhinja
    Sagradjena nova kuhinja sa sve novom opremom zvrnda prazna nekom zapela za oko ili džep,pričalo se pričalo o novoj kuhinji i odjednom se ućutalo ,koliko će ljudi još nastradati uz pomoć zastarele dotrajale opreme,grad ćuti ,novu kuhinju namenjenu predškolskoj ustanovi navodno treba da preuzme Matijević,ko tu mulja i šta se valja iza brega..uuu svakom slučaju dešavaju se ne mile stvari,gradonačelnik ćuti ...pitanje ...dokle će se ćutati i muljati i raditi samo ono što politički čelnici zamisle i oće....dokle nesposbnjakovići dokle mislite .
  • nss

    22.03.2017 16:52
    nss
    kako god u svim segmentima zivota ove napacene zemlje se resavaju posledice a ne uzrok
  • Noty

    22.03.2017 16:01
    Došlo na naplatu
    Pa oni rade po najvišim(najskupljim) standardima! To im je uveo još direktor Samardžić preko svoje bratije, sve "stručnjaci" sa BK menadžmenta. I još se ugradio sa 30%!
    Sad bi svi oni trebali da odgovaraju

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Novi Sad - Vesti