U Novom Sadu na svet došlo osam devojčica i devet dečaka

U novosadskoj Betaniji proteklog dana rođeno je 17 beba.
U Novom Sadu na svet došlo osam devojčica i devet dečaka
Foto: Pixabay
U periodu od srede, 28. oktobra u 7h do četvrtka, 29. oktobra u 7h bilo je 17 porođaja.
 
Rođeno je osam devojčica i devet dečaka.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Novi Sad - Vesti

Roditelji Jovine: "Štrajk se nastavlja"

Jednočasovni štrajk upozorenja profesora nastavlja se u ponedeljak, 29. septembra, sa početkom u 14 časova, objavili su na instagramu roditelji učenika Gimnazije "Jovan Jovanović Zmaj".