Na blagim padinama Fruške gore i na mestu na kom se ukršta ruža vetrova, nalazi se objekat u kojem bi svako od nas voleo da živi, odmara, boravi...
Dunav je blizu, ali ako vam se ne ide baš na reku, tu su vam bazen, suncobrani, ležaljke, da uživate u potpunosti. Uz to, tu je 361 kvadratni metar namenjen potpunom komforu.
Prostrano dvorište je idealno za organizovanje druženja sa prijateljima, poslovnim partnerima, za dečije egzibicije i odličan "pool party".
"Savršeno mesto za kvalitetan život, odmor i beg od gradske buke. Kuća se nalazi na lepom kaskadnom placu sa prekrasnim pogledom na Karlovačke vinograde. Ceo objekat je urađen sa perfektnom izolacijom, prostrano dvorište sa svih strana ograđeno i obezbeđeno video nadzorom i protivprovalnim sistemom", poručuju agenti iz NS-Group nekretnine, ukazujući na to da uz komfor dolazi i smirujuća sigurnost.
U dvorištu se nalaze staze urađene prirodnim kamenom, a njihove površine su minimalne, jer se gledalo da se što više sačuva zelenilo u čijoj boji možete da odmarate oči. A šta je dvorište bez roštilja? Tako se na gornjem delu placa, odnosno na drugoj kaskadi, nalaze letnjikovac i roštilj.
Kuća ima suteren, sprat i potkrovlje, dok je plac površine 1.460 kvadratnih metara.
"Na prizemlju je komforan dnevni boravak u portalima, sa starinskim kaminom, kuhinja, jedna spavaća soba, kupatilo, kao i odvojen deo za goste. Na spratu su četiri spavaće sobe koje karakterišu velike terase sa divnim pogledom na zelenilo. Podno grejanje u celom objektu, staklena bašta, cisterna od 10 kubika, bunar sa pijaćom vodom, sve je povezano pumpama", navode u NS-Group nekretnine.
Kuća se nalazi na Kraljevom bregu, u blizini glavnog puta Novi Sad-Beograd, a opet dovoljno daleko da vam zvuk frekventnog saobraćaja postane nepoznat.
"Kuća koja je prilagođena svakom stilu i pruža poseban osećaj, gde su mir, odmor i privatnost zagarantovani", zaključuje se.
Ukoliko ste zainteresovani za više informacija o ovom objektu, možete da kontaktirate agenta za nekretnine na OVOM LINKU.
Protest podrške pritvorenom studentu Fakulteta tehničkih nauka Bogdanu Jovičiću, koji je zbog štrajka glađu prebačen u zatvorsku bolnicu u Beogradu završen je blokadom Varadinskog mosta.
Nakon saslušanja, mera kućnog pritvora u trajanju od 90 dana određena je četvorici poljoprivrednika uhapšenih posle protesta u ponedeljak, 15. septembra, u Novom Sadu.
Profesorka PMF-a Sanja Belić izjavila je da analiza studenata nedvosmisleno pokazuje da je policija u kampusu Univerziteta na protestu 5. septembra "trovala građane, profesore i studente zabranjenim CN gasom".
Sudija za prethodni postupak potpisala je uput za prebacivanje studenta koji štrajkuje glađu Bogdana Jovičića iz pritvorske jedinice u Novom Sadu u zatvorsku bolnicu u Beogradu.
Predsednik Demokratske stranke Srđan Milivojević najavio je da će sutra u Briselu preneti evropskim zvaničnicima da student Bogdan Jovičić u Srbiji štrajkuje glađu i pod kojim uslovima je u pritvoru.
Zborovi građana Novog Sada i studenti u blokadi fakulteta Univerziteta u Novom Sadu pozvali su na protest podrške pritvorenom studentu FTN-a Bogdanu Jovičiću koji štrajkuje glađu, večeras u 20 časova u kampusu.
Javno komunalno preduzeće "Informatika" saopštilo je da je korisnicima svojih usluga poslalo opomene za neizmirene obaveze po osnovu komunalno-stambenih usluga.
Grupa profesora Srednje škole unutrašnjih poslova "Jakov Nenadović" se u otvorenom pismu požalila na stanje u školi. Nasuprot tome, direktorka škole tvrdi da je sve radila po zakonu.
"Biti na sahrani sa lisicama na nogama je nešto što predstavlja ponižavajuće postupanje u odnosu na to lice", smatra advokat i nekadašnji zamenik zaštitnika građana Miloš Janković.
Fotografije studenta FTN-a koji je sa lancima na nogama doveden na sahranu oca šokirale su javnost, ali i još jednom pokazale pravo lice ove vlasti, poručuju iz Akademskog plenuma.
Student iz Novog Sada Bogdan Jovičić, koji u pritvoru štrajkuje glađu, još uvek nije prevezen u Specijalnu zatvorsku bolnicu Centralnog zatvora u Beogradu. Prvobitna informacija je bila da je prevezen.
Deo zaposlenih na Fakultetu tehničkih nauka u Novom Sadu poslao je apel u vezi sa studentom Bogdanom Ilićem koji štrajkuje glađu, a koji je potpisao preko 150 zaposlenih FTN-a.
Uprava za izvršenje krivičnih sankcija Ministarstva pravde oglasila se u vezi sa tim što je student FTN-a Bogdan Jovičić, koji je već mesec dana u pritvoru, na sahranu svog oca doveden sa lancima na nogama.
Evropska demokratska stranka osudila je ophođenje vlasti Srbije prema uhapšenom studentu novosadskog FTN-a Bogdanu Jovičiću koji se tretira "ne kao glas savesti, već kao opasni kriminalac".
Humanitarni fond "Novi život - Stefan Milivojević" prikuplja novac za Teodoru Martinko, koja je teško povređena u padu nadstrešnice Železničke stanice u Novom Sadu.