Roditelji đaka: Direktor Jovine proglasio i Mašinsku školu nebezbednom, Dan škole biće obeležen na otvorenom
24.11.2025.•
0
Direktor Gimnazije "Jovan Jovanović Zmaj" je danas, nešto posle 13 časova, mejlom obavestio profesore i učenike da se nastava u drugoj smeni danas neće održati iz bezbednosnih razloga, saopštili su roditelji učenika.
Komentari 8
mile
Zla...
A onda mi bude smešno: kako li tek to padne onima na Tatarskom brdu, Kamenjaru, Dolini lopova.... Njihova rata je sigurno banoslovna za onolike viletine, bazene, parkove oko kuće.... ?!?
Ili se varam, da li su prijavili bas svaki kvadrat !? Da li su uopšte prijavili da plaćaju porez?! Pojede me radoznalost, kolika je njihova rata ?
Neli
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar