Dodatni polasci voza na relaciji Novi Sad - Beograd tokom vikenda

U subotu i nedelju biće uvedeni dodatni polasci voza "Soko" na relaciji Beograd - Novi Sad, najavilo je preduzeće Srbija voz.
Dodatni polasci voza na relaciji Novi Sad - Beograd tokom vikenda
Foto: 021.rs

Dodatni polasci iz Beograda za Novi Sad su u 9.30h i u 12.03h.

Dodatni polasci iz Novog Sada za Beograd su u 10.56h i u 14.07h.

Kako je navedeno u saopštenju, dodatni polasci uvode se zbog velikog interesovanja putnika.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • Putnika

    26.03.2022 11:57
    Voz za radnike
    Bolje da uvedu dodatne IC vozove radnim danima između 7 i 9 i 16 i 18 sati. Ne postoji IC voz za najčešće beogradsko radno vreme (9-17 sati). Nekome ko svaki dan putuje na posao znači ušteda od 2 x 20 min. Turistima, putnicima koji idu radi razonode ili posete je svejedno da li će stići za 36 ili 56 min.
  • Обсервер

    26.03.2022 11:12
    Искачу из коже
    Ова спадала у коментарима, сигурно би били очарани, да је брза пруга између Загреба и Винковаца !
  • Ludilo u stali

    26.03.2022 08:35
    Ides u bg a istovari te u novom bg, to je kao da si krenuo u ns a izbaci te u karlovcima...

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Novi Sad - Vesti

Radovi na 20 lokacija u Novom Sadu

Na više od 20 lokacija u gradu i prigradskim naseljima ekipe JKP "Put" izvode radove na popravci kolovoza i pešačkih staza, uređenju bankina i održavanju saobraćajne signalizacije.

Obeležena godišnjica pogibije Olega Nasova

Gradonačelnik Novog Sada Žarko Mićin položio je venac na spomen-ploču kod Varadinskog mosta, u znak sećanja na poginulog sugrađanina Olega Nasova, koji je nastradao 1. aprila 1999. godine, tokom NATO bombardovanja.

Lekarski kadar u Novom Sadu: Evo šta nedostaje gradu

Nedostatak lekara u Domu zdravlja Novi Sad ne odnosi se samo na pedijatriju. Odeljenje oftalmologije u Službi za specijalističko-konsultativnu delatnost broji manje lekara specijalista, kažu iz te ustanove za 021.rs.