Prema podacima Instituta za javno zdravlje Vojvodine, u Novom Sadu kovid zvanično ima ukupno 326 osoba, što je za 14 manje nego juče.
U Vojvodini virus korona ima 2.239, dok ih je juče ovo oboljenje imalo 84 osoba više.
Tokom prethodnog dana u Vojvodini je registrovano 183 novih slučajeva. U Novom Sadu je registrovano 14 novoobolelih. Najveći broj obolelih su osobe uzrasta 40 do 59 godina. Primećuje se jasan porast obolelih u starijim uzrasnim grupama.
U strukturi obolelih dominiraju nevakcinisane osobe svih uzrasta.
Institut za javno zdravlje Vojvodine ocenjuje epidemiološku situaciju kao vanrednu.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar