Pripadnici policije će učiniti sve da posetioci Exita budu bezbedni i sigurni, ali će svaki diler droge i konzument droge biti strogo kažnjen, rekao je minsitar policije Aleksandar Vulin.
Vulin je to rekao prilikom obilaska Petrovaradinske tvrđave na kojoj danas počinje Exit.
"Učinićemo sve da svakog narko-dilera uhapsimo i privedemo pravdi, ali isto tako ni konzumenti narkotika neće biti pošteđeni, učinićemo sve da im maksimalno otežamo mogućnost za kupovinu i konzumiranje narkotika. Dođite na Exit, uživajte u muzici, ali nemojte da se drogirate, nema opravdanja da upropaštavate svoj i tuđe živote", istakao je Vulin.
"Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova iz različitih organizacionih jedinica će koordinisanim i marljivim radom, kao i prošle godine, učiniti sve da posetioci Exita budu bezbedni i sigurni, baš kao što ćemo učiniti sve da se svakodnevni način života Novosađana zaštiti. Mi za četiri dana trajanja Exita očekujemo prisustvo preko 200 hiljada posetilaca iz zemlje i inostranstva, veliki broj pripadnika policije angažovano je na obezbeđenju prostora na kome se festival održava, ali su pripadnici policije i 24 časa angažovani na obezbeđenju kampa za posetioce festivala, na Štrandu.
S obzirom da se protiv naše države vodi specijalni rat i da su lažne dojave o postavljenim bombama česte, posebnu pažnju posvetili smo aktivnostima protivdiverzione zaštite, preventivni protivdiverzioni pregledi vršiće se svakodnevno", poručio je Vulin.
Dodao je i da će biti angažovani i pripadnici Vatrogasno-spasilačke brigade Novi Sad, te da će posebno biti angažovani prilikom održavanja vatrometa.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Usled ekstremnih temperatura i dugotrajne suše, zabeležen je znatan porast potrošnje vode, posebno u pojedinim zonama sa sremske strane, što izaziva dodatni pritisak na mrežu, saopštio je JKP "Vodovod i kanalizacija".
Sedmog dana građanske neposlušnosti u Novom Sadu blokirane su raskrsnice kod Futoške pijace i JGSP-a, kod NIS-a, kružni tok na Klisi kod Rode, kao i Reljkovićeve i Preradovićeve u Petrovaradinu.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić pomilovao je četvoricu aktivista Srpske napredne stranke koji su optuženi za nasilničko ponašanje i nanošenje teških telesnih povreda studentima u noći između 27. i 28. januara.
Odluka predsednika Srbije Aleksandra Vučića da pomiluje četvoricu osumnjičenih za brutalni napad na studentkinju u Novom Sadu, kojoj je tom prilikom polomljena vilica, izazvala je oštre osude javnosti.
Komentari 18
haha
Mire NS
Sabahudin
Nema tu nikakvih dodirnih tačaka...
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar