"Trenutno je u toku pregled svih dostupnih snimaka, kako se nešto ne bi propustilo", rekao je Pašalić.
Podsetimo da je pre i tokom sednice 21. jula došlo do sukoba građanskih aktivista i pripadnika privatnog obezbeđenja, dok je kordon ispred Skupštine napravila policija.
Zbog nasilja koje je izbilo na protestu i protiv usvajanja GUP-a za četvrtak u 19 časova je ispred policijske stanice u Pap Pavla zakazan protest "Buna protiv mafije".
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 6
fedja
xZx
Da, aktivisti su bili toliko agresivni da je jadno obezbeđenje moralo da treska žene o beton i guši ljude klečeći im na vratovima. Jedva izvukoše živu glavu siroti ljudi iz obezbeđenja, oni od sto kila. I da, komentar, kao što je vaš, govori sve o nama kao nebeskom narodu.
Žika
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar