U Novom Sadu za jedan dan rođeno 17 beba
14.03.2026.•
0
U protekla 24 sata u novosadskom porodilištu Betanija rođeno je 17 beba.
Gradski odbor Saveza udruženja narodnooslobodilačkih ratova Srbije (SUBNOR) je saopštio da je na ovaj način obeležen Dan vazduhoplovstva.
Avijatičarsko groblje formirano je 1923. godine i do danas je sačuvano vrlo malo spomenika. Nalazi se u okviru kompleksa Katoličkog groblja i pod zaštitom je kao spomenik kulture. Svi sahranjeni piloti su bili pripadnici Vazduhoplovstva Kraljevine Jugoslavije i poginuli su u periodu od 1919. do 1941. godine u raznim nesrećama tokom obuke i letenja sa aerodroma Jugovićevo, sada kasarne istog imena.
Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 4
Steva
milmar
Vladimir Vladimirov
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar