Sud zabranio emitovanje spota Centra za društvenu stabilnost u kojem se napadaju novinari
14.05.2025.•
0
Osnovni sud u Novom Sadu doneo je privremenu meru zabrane emitovanja spornog spota Centra za društvenu stabilnost u kojim se targetiraju novinari N1 i Nove S.
Komentari 30
Vlada
Nisam. A da jesam, jel bi to menjalo činjenicu da je čistoća plaćena da čisti, komunalni policajci da kažnjavaju, a vodovod da održava slivnike ispravnim - a niko od njih ne radi svoj posao?
Dragan
Novosadski
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar