U Novom Sadu je izmereno 38 stepeni, a slede Beograd i Ćuprija sa 34 stepena.
Na Paliću, u Somboru, Zrenjaninu, Kikindi, Valjevu, Kragujevcu i Nišu bilo je 33 stepena, a stepen manje u Sremskoj Mitrovici, Kruševcu, Zaječaru i Vranju.
"Najsvežije" je na Kopaoniku, gde je u 12 sati temperatura bila 23 stepena, a ispod 30 je još na Crnom Vrhu, Zlatiboru i u Sjenici.
I narednih dana biće veoma toplo.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 22
Mislilac
Urbicid
Spajko
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar