Svečanosti je osim rukovodstva ove banke prisustvovalo i dvadesetak penzionera koje je doveo lokalni odbor Srpske napredne stranke, koji nisu ni skrivali svoje oznake na odeći.
Oni su takođe starijim sugrađanima objašnjavali šta treba da rade i kada da tapšu, a na kraju su dobili i da jedu, jer je posluženo pečeno meso i sokovi.
Ovo nesvakidašnje otvaranje objekta jedne banke u prigradskom naselju je više nego očigledno bilo organizovano u cilju aktuelne predizborne kampanje, pri čemu ni medijima nije dozvoljeno postavljanje pitanja, nego samo snimanje.
Da je u pitanju kampanja videlo se i po tome što je gradonačelnik Milan Đurić okupljenima ponavljao da su ispunili obećanje.
Kako je rečeno prilikom otvaranja, ovo je nastavak ulaganja "Poštanske štedionice" u širenje mreže ekspozitura u Srbiji.
Gradonačelnik je u kratkom prigodnom govoru zahvalio banci što je otvorila ekspozituru, koja će imati i 24 sata dostupan bankomat, čime će se ispuniti želja stanovnika ovog prigradskog naselja, posebno penzionera da imaju gde da primaju penzije.
On je takođe podsetio na niz ulaganja u ovo prigradsko naselje u proteklom periodu, od gradnje vodovodne i kanalizacione mreže do asfaltiranja puteva, pa sve do gradnje vrtića.
Prisutni sugrađani su potom pažnju posvetili unutrašnjosti banke i jelu. Bane Krstić je izveo pesmu o Poštanskoj štedionici, ali i nekoliko hitova sastava koji predvodi.
Матор човек, шест банки, на чега је спао, да стоји на сокаку да пева, коме, за шта? Боже сачувај, ако се већ понижава да полтронише власти зар мора баш тако ниско да падне?
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ponovo je najavio "veliki skup" u Novom Sadu, koji je već do sada mnogo puta najavljivao, a koji se do danas nije desio.
Specijalistkinja epidemiologije Instituta za javno zdravlje Vojvodine Snežana Medić izjavila je za Tanjug da su ove nedelje u Vojvodini registrovana prva tri slučaja groznice Zapadnog Nila ove sezone.
Pokrajinska poslanica Pokreta slobodnih građana Svetlana Kozić, postala je članica poslaničke grupe koja će delovati pod nazivom "Srbija centar (SRCE), Zeleno levi front (ZLF) – Pokret slobodnih građana (PSG)".
Novi Sad je ostao bez Riste Ristića, legendarnog poslastičara i dugogodišnjeg vlasnika kultne poslastičarnice "Carigrad", objavljeno je na društvenim mrežama.
Novosadskoj novinarki Branki Pavlović hitno je potreban novac za nastavak lečenja, a kako je navedeno u apelu za pomoć, terapija je trenutno obustavljena zbog nedostatka sredstava.
Predsednik Srbije i član Srpske napredne stranke (SNS) Aleksandar Vučić izjavio je danas da je zakazao "velike narodne skupove" u Novom Sadu i Užicu, ne precizirajući kada će oni biti održani.
Komentari 64
RV
комшиница
Zumba
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar