Kako su saopštili iz FK Vojvodina, radovi bi trebalo da traju do kraja avgusta.
izvođač je kompanija "Garden group KFT" iz Budimpešte, koja je između ostalog radila i terene stadiona "Rajko Mitić" i "TSC Arena", kao i Nacionalni stadion u Mađarskoj i stadion NK Osijek.
Rekonstrukcija terena podrazumeva pre svega zemljane radove.
To znači montažu predviđenog sistema, drenažnog sistema i grejača, potom tehnologiju šivenja trave u izvedbi svetski poznate kompanije "Grass max".
Nakon završetka radova, teren stadiona "Karađorđe" biće po najvišim evropskim standardima.
Zbog rekonstrukcije, Vojvodina će meč protiv Ajaksa u kvalifikacijama za Ligu Evrope igrati u Bačkoj Topoli.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 7
BobelL.A.
Andrija Šrek
A, "Novosađani"?
F
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar