Maturanti Medicinske škole nastavljaju blokadu

Maturanti Srednje medicinske škole "7. april" odlučili su da nastavljaju blokadu škole, koja je bila prekinuta zbog raspusta, i koja će trajati barem do 20. januara.
Maturanti Medicinske škole nastavljaju blokadu
Foto: 021.rs (arhiva)
Prethodno su maturanti pozvali građane i studente da im se pridruže u školskom dvorištu.

Direktor škole Đorđe Iskrin rekao je da će biti sa učenicima šta god da odluče, ali da se postavlja pitanje kako će nadoknaditi izgubljenu nastavu.

"Lako je nekoj gimnaziji da nadoknadi časove, postoje načini, ali kako će to đaci medicinske škole", rekao je Iskrin.
 
Naveo je i da odluke plenuma nemaju nikakvu pravnu snagu, iako on neće biti protiv njih.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
  • Ranđel

    16.01.2025 06:34
    Nezaustavljivo
    Zalud se botovi trude. Točak se okreće sve brže.
  • Reaktor

    16.01.2025 06:12
    bravo svesna deco
    Ne dajte zlu da nas sve gleda kao na donore, kokoši za čerupanje i goveda za klanje.
    Ovo nije vlast, ovo je paklena mašina.

  • Za studente

    16.01.2025 05:12
    Još ste mladi
    Ukoliko se ne izborite bićete samo jedno od umornih lica koja se razvlače po kojekakvim redovima za struju, dokumente i ostale gluposti, radeći poslove za koje ste malo plaćeni, siva vas budućnost čeka...

    Na vama je da izdržite, uspeh vam zavisi od žrtve, nažalost to su vam prethodne generacije ostavile.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Novi Sad - Vesti