Novosadski roditelji koji traže povratak dece u školu organizuju javni sastanak

Roditelji okupljeni u Viber zajednici "Roditelji za povratak đaka u školu" uputili su poziv za javni sastanak u ponedeljak, 10.marta u 16 časova ispred OŠ "Miloš Crnjanski" u Novom Sadu.
Novosadski roditelji koji traže povratak dece u školu organizuju javni sastanak
Foto: 021.rs
Kako se navodi u saopštenju, cilj javnog sastanka roditelja je da se "pruži podrška svim nastavnicima koji obavljaju svoj častan posao u ovim teškim vremenima".
"Zalažemo se za što hitniji neometan povratak svih nastavnika i đaka u školske klupe i normalizaciju nastave, kako osnovnih tako i srednjih škola", ističu u pozivu "Roditelji za povratak đaka u školu".

Roditelji okupljeni u ovoj Viber zajednici ističu da pozivaju na javni sastanak "imajući u vidu značaj uloge i prava na obrazovanje, kao i činjenicu da je mnogima to isto i uskraćeno".

OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
  • Jelena

    23.03.2025 04:37
    1/2
    Da li je moguce da svako ko podrzava nastavnike koji rade ili samo zeli da mu dete ide u skolu dobije etiketu BOT ili SNS???? Sta je sa ovim narodom, podelili ste Srbiju na dva tabora - za i protiv AV!!!! Ljudi koji su u obustavi i koji tu obustavu podrzavaju pokazuju ogromnu mrznju prema svima koji nisu iz te price. AV ne mogu da smislim, ali me vasa mrznja mnogo vise plasi, jer mi je sada jasno zasto uvek imamo ovakvu vlast. Kakav narod takva i vlast! Niste vi nista bolji od ovog protiv koga se borite!
  • nije

    13.03.2025 13:25
    nego
    Vreme je da počnemo da ličimo na Državu da Deca imaju i za šta da uče, Pumpaaaj
  • Mile

    13.03.2025 08:06
    Podrska!!!!
    Vreme ja da nam deca krenu u skolu,dosta je bilo!!!!

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Novi Sad - Vesti