Lepo vreme za kraj radne nedelje: Šta vas još očekuje u petak?

Osim lepšeg vremena, Novosađane sutra očekuje i otvaranje filmskog festivala.
Lepo vreme za kraj radne nedelje: Šta vas još očekuje u petak?
Foto: 021.rs
Kao i uvek, 021.rs je tu da vam donese sve najvažnije informacije, a kao što ste i navikli, počinjemo s vremenom.
Vreme
 
U petak će biti sunčano, bez oblaka. Minimalna temperatura će biti 14, a maksimalna dnevna 33 stepena.
 
Poboljšanje biometeorološke situacije doprineće smanjenju tegoba kog hronično obolelih i osetljivih osoba. Izvesni oprez se savetuje srčanim bolesnicima. Kod meteoropata je moguća glavobolja. Svim učesnicima u saobraćaju se preporučuje pojačana koncentracija.
Trebalo bi da znate...

Novo naselje neće imati tople vode, od večeras u ponoć.

Razlog su radovi na izgradnji vrelovoda na Futoškom putu. Normalizacija se očekuje u petak u večernjim časovima.
 
 
 
Bez tople vode će u petak od 10 časova ostati i naselja Detelinara, Satelit, Avijatičarsko naselje i Sajam.
 
Razlog su planirani radovi na remontu u toplani "Zapad", a normalizacija se očekuje istog dana u poslepodnevnim časovima.
Gde ići?
 
Predavanje "Kroz atelje Ljubice Cuce Sokić" održaće se u Galeriji Matice srpske sa početkom u 19 časova.
 
Osmi Karlovci Film Festival biće svečano otvoren u 20.45 časova u dvorištu muzeja Ilion. Od 21 vas očekuje projekcija filma "Vrane", a od 23 i film "Volja sinovljeva". Festival će trajati do nedelje, 10. avgusta. 
 
U Kampusu novosadskog univerziteta održava se festival "Zona slobode", a sutrašnji program počinje u 21 čas nastupom DJ KovaK.
 
Izložba "Vreme, prostor, forma" Zdravka Rajčetićotvorena je u galeriji "Forma" do 24. avgusta.
 
U Spomen-zbirci Pavla Beljanskog očekuje vas izložba "Slike su moj život" koju možete pogledati do 14. septembra.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Novi Sad - Vesti

Roditelji Jovine: "Štrajk se nastavlja"

Jednočasovni štrajk upozorenja profesora nastavlja se u ponedeljak, 29. septembra, sa početkom u 14 časova, objavili su na instagramu roditelju učenika Gimnazije "Jovan Jovanović Zmaj".