Zatvara se šalter sala policije kod Mosta slobode: Ovo su nove lokacije za izradu dokumenata

Šalter sala policije na Bulevaru oslobođenja 143 biće zatvorena od ponedeljka, 1. septembra neće raditi zbog rekonstrukcije.
Zatvara se šalter sala policije kod Mosta slobode: Ovo su nove lokacije za izradu dokumenata
Foto: 021.rs

Od 1. septembra funkcije te šalter sale preuzeće objekti policijske uprave u Radničkoj i Sremskoj ulici, kao i na Bulevaru kralja Petra, po sledećem rasporedu:

- uručenje izrađenih ličnih karata i putnih isprava:

šalter sala Policijska ispostava Stari Grad, ulica Radnička 34a;

• radno vreme: radnim danima od 7 do 20 časova i subotom od 7.30 do 15.30 časova;

- zaprimanje zahteva za izradu i uručenje vozačkih dozvola:

• šalter sala u ulici Sremska 1;

• radno vreme: radnim danima od 7 do 20 časova i subotom od 7.30 do 15.30 časova;

- zakazivanje termina za izradu ličnih karata i putnih isprava (za naredni dan):

• šalter sala u Bulevaru kralja Petra I broj 11;

• radno vreme: radnim danima od 16 časova i nedeljom od 7.30 do 20 časova (kod dežurnog policajca).

U novosadskoj policiji napominju da će zaprimanje zahteva za izradu ličnih karata i pasoša, kao i rešavanje zahteva stranaka zakazanih preko portala e-uprave, a koji su se obavljali radnim subotama, biti organizovani po istom principu, u šalter sali u Bulevaru kralja Petra I broj 11, subotom od 7.30 do 15.30 časova.

OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Novi Sad - Vesti