Odlaže se ispitni rok "septembar 1" na Filozofskom fakultetu zbog "procenjenog visokog sanitarnog rizika"
Odložen je ispitni rok "septembar 1" na Filozofskom fakultetu zbog, kako se navodi na studentskom servisu - "procenjenog visokog sanitarnog rizika".
Foto: 021.rs
"Zbog neodložnog postupanja po nalogu Sanitarne inspekcije i procenjenog visokog sanitarnog rizika u zgradi Filozofskog fakulteta, odlaže se sprovođenje ispitnog roka septembar 1 u terminu koji je bio predviđen planom nadoknade ispita", navodi se na studentskom servisu Filozofskog fakulteta u Novom Sadu.
Sve prijave koje su pristigle za ovaj ispitni rok do danas 19. 8. biće prebačene automatski u ispitni rok septembar 2, navodi se na servisu.
Kako stoji na studentskom servisu prijava ispita se neće prekidati, nastavlja se i trajaće dok 7. septembra do kada je i predviđeno vreme za prijavu ispita za ispitni rok septembar 2.
"O nadoknadi ispitnog roka septembar 1 bićete blagovremeno obavešteni", saopšteno je.
Podsećamo, Studenti koji su blokirali Filozofski fakultet u Novom Sadu izbačeni su pre tri dana iz zgrade te visokoobrazovne ustanove.
Kako su sami studenti u blokadi objavili pre izbacivanja na mrežama, dekan fakulteta je "uleteo na fakultet sa par profesora i zamenio bravu".
Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 72H
Ostalo iz kategorije Novi Sad - Vesti
Studenti Medicinskog fakulteta danas organizuju protest zbog izbora za studentski parlament
21.04.2026.•
0
Udruženje studenata Medicinskog fakulteta u Novom Sadu "UM" danas, 21. aprila organizuje protest ispred te visokoškolske ustanove.
Danas minimalno svežije u Novom Sadu, moguća je kiša
21.04.2026.•
0
I danas je u Novom Sadu moguća kiša.
VIDEO: Održan protest u znak podrške autoprevozniku Milomiru Jaćimoviću
20.04.2026.•
9
Studenti i građani organizovali su danas skup podrške autoprevozniku Milomiru Jaćimoviću.
Čeka se početak radova na uređenju "alternativne" stanice u Novom Sadu, Mićin kaže uskoro
20.04.2026.•
21
Uređenje tehničko-putne stanice, koja će Novosađanima služiti kao alternativa za Železničku stanicu, još uvek nije počelo.
Protest studenata Akademije umetnosti u sredu ispred Galerije: "Srećan vam predstojeći Dan Akademije"
20.04.2026.•
0
Studenti u blokadi Akademije umetnosti u sredu, 22. aprila, organizuju protest ispred prostorije Galerije ove ustanove na Bulevaru Mihajla Pupina 20.
Elaborat za Petrovaradinsku tvrđavu: Pogledajte šta planira gradska vlast
20.04.2026.•
47
Novosadski urbanisti izradili su elaborat Plana detaljne regulacije Petrovaradinske tvrđave koji čine gornja tvrđava, donja tvrđava - Podgrađe, dunavski bedem i parkovske i zelene površine.
Zbog Patrika Drida: Više od 400 članova akademske zajednice pisalo Senatu pred reizbor Vladimira Mihića
20.04.2026.•
9
Više od 420 članova akademske zajednice Univerziteta u Novom Sadu uputilo je pismo članovima Senata ovog univerziteta povodom predstojeće odluke o reizboru u zvanje vanrednog profesora Vladimira Mihića.
Casada masažne fotelje - pametno opuštanje i nemački kvalitet u vašem domu
20.04.2026.•
0
Savremeni način života donosi sve više stresa, dugotrajno sedenje i fizičku iscrpljenost.
Sistematski pregledi za novosadske maturante u subotu u Zmaj Ognjena Vuka, nije potrebno zakazivanje
20.04.2026.•
0
Dan otvorenih vrata, namenjen maturantima osnovnih škola, tokom kog će se sprovoditi sistematski pregledi bez zakazivanja, biće organizovan u subotu, 25. aprila u Domu zdravlja u Zmaj Ognjena Vuka.
Nezavisni kandidati pobedili na izborima za lekarske komore u Novom Sadu
20.04.2026.•
52
Svi kandidati sa nezavisne liste na izborima za skupštinu Lekarske komore Srbije (LKS) i Regionalne lekarske komore Vojvodine (RLKV) koji su bili na listi u Novom Sadu pobedili su, objavili su jutros iz te grupe.
Vikend doneo lepe vesti: U Novom Sadu rođeno 16 beba
20.04.2026.•
0
U Novom Sadu je proteklog vikenda rođeno 16 beba.
Otvoren novi parking na Avijatičarskom naselju: Ne naplaćuje se parkiranje
20.04.2026.•
5
Otvoren je novi parking na Avijatičarskom naselju.
Sociolog Jovanović: Protest Vučevića, Gojković i Mićina protiv novosadske policije groteska i burleska
20.04.2026.•
14
"Izvinjenje" koje je predsednik Aleksandar Vučić uputio "u svoje i u ime države" građaninu (66) kog je u Novom Sadu policija udaljila, još jedna je potvrda njegovog stila vladavine "država, to sam ja".
Danas u Novom Sadu kišovito, a biće i malo svežije
20.04.2026.•
0
Danas će u Novom Sadu biti nestabilno, uz povremenu kišu.
Danas u Novom Sadu skup podrške Milomiru Jaćimoviću i protestna šetnja
20.04.2026.•
5
Studenti u blokadi novosadskih fakulteta organizuju u ponedeljak, 20. aprila protestnu šetnju i skup podrške Milomiru Jaćimoviću.
VIDEO: Lekari ispred komore u Novom Sadu čekaju rezultate izbora, policija na ulazu
19.04.2026.•
14
Ispred prostorija Regionalne lekarske komore Vojvodine na Bulevaru Mihajla Pupina okupilo se nekoliko desetina lekara koji čekaju rezultate današnjeg glasanja.
Humanitarna šetnja na Fruškoj gori: Rotarakt prikuplja pomoć za udruženje "Vera, ljubav, nada"
19.04.2026.•
1
Po fruškogorskim stazama danas je održana humanitarna "Rotaran" šetnja u organizaciji Rotarakt kluba Novi Sad.
Balet Srpskog narodnog pozorišta gostuje u Mađarskoj i Grčkoj
19.04.2026.•
0
Balet Srpskog narodnog pozorišta gostovaće po prvi put u Budimpešti i to na poznatom Budimpeštanskom festivalu igre koji se održava u novom zdanju Nacionalnog teatra igre.
U Novom Sadu izbori za skupštine lekarskih komora, pojedini lekari onemogućeni da glasaju
19.04.2026.•
13
U Novom Sadu od 7 časova traju izbori za Skupštinu Lekarske komore Srbije (LKS) i Skupštinu Regionalne Lekarske komore Vojvodine (LKV).
Muškarac pao sa bedema Petrovaradinske tvrđave, sam uspeo da pozove pomoć
19.04.2026.•
1
Muškarac nepoznatog godišta pao je rano jutros sa bedema Petrovaradinske tvrđave.
Komentari 24
Ana
Bane
Mirkoni
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar