Ove nedelje u Domu kulture: predstava "Smrt fažizmu", Masimo Savić i Dino Dvornik Experience

Za sredu 11. decembar zakazana je predstava "Smrt fašizmu! O Ribarima i slobodi". Kroz priču o Ivi Loli Ribaru, njegovoj porodici i verenici Slobodi Trajković, glumci ove predstave zapravo govore o sebi, svojoj generaciji, stavovima, herojima... Autorka koncepta i rediteljka predstave je Milena Bogavac, a tekst je pisalo više autora.
Početak je predviđen u 20 časova, a karte se prodaju putem Gigstixa po ceni od 800 dinara, dok je za đake i studente cena 500 dinara uz indeks ili đačku knjižicu na uvid.
Dan kasnije u Novi Sad stiže legendarni Masimo Savić. Ovaj hrvatski pevač će publici predstaviti svoj aktuelni album "Sada" uz dobro poznate stare hitove kojima će napravti presek svoje 35-godišnje karijere. Karte su odavno rasprodate.
U petak 13. decembra na programu je klubska atrakcija "Dino Dvornik Experience", bend koji čuva sećanje na jednu od najvećih fank i disko legendi sa ovih prostora. Ulaznice su u prodaji po ceni od 400 dinara.
Dom kulture smešten je u Ulici Ignjata Pavlasa 4, kraj Pozorišta mladih. Više informacija o ovim i drugim događajima koji su planirani za decembar potražite njihovoj stranici na Fejsbuku.
Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar