Novo predavanje grafičkog dizajnera Felipea Taborda danas u UNZIP-u

Grafički dizajner i autor Felipe Tabord održaće novo predavanje u prostorijama Studentske organizacije UNZIP u subotu, 11. decembra.

Nakon predavanja održanog u sredu, 8. decembra, Tabord će ovog puta analizirati ulogu čoveka u razvoju revolucionarnih promena u svetu.

"Ideja može promeniti sve, a ona obično dolazi iz uma jedne osobe, ili grupe ljudi", najavio je Brazilac svoje novo predavanje u UNZIP-u.

Subotnje predavanje trajaće dva sata, počeće u 20 časova, ulaz je slobodan, a broj mesta je ograničen pa je prisustvo potrebno najaviti slanjem poruke Fejsbuk stranici Studentske organizacije UNZIP.

OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Novi Sad - Vodič