Fotomonografija sadrži i fotografije ovog autora na kojima su akteri jugoslovenske rok scene iz perioda od 1978. do 1992. godine.
Zoran Veselinović je rođen 1962. godine u Sremskim Karlovcima, tokom osamdesetih godina je radio kao foto-reporter, a 1990. godine je počeo da sarađuje sa londonskom foto agencijom Retna.
Tri godine kasnije se seli u London, gde i danas živi, a zaposlen je kao inženjer zvuka u studiju Abbey Road u kom su snimali Bitlsi i druga velika imena svetske rok scene.
U slobodno vreme još uvek fotografiše, stoga su se i mnoga od tih poznatih imena našla pred njegovim objektivom.
Izložba se otvara u 18 časova, a svi zainteresovani će moći da je pogledaju do 2. decembra, od 10 do 19 časova.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar