Kako navode organizatori, ovaj festival je posvećen isključivo investitorskom urbanizmu i pratećim kulturnim tekovinama.
"Festival divlje gradnje nudi posetiocima prodaju diploma, sređivanje građevinskih dozvola, peglanje prostornih planova, prodaju dozvola za eksploataciju rudnih bogatstava, malu školu spinovanja, kurs za lažnog ekologa, pranje novca, kao i izbor za šampiona korupcije", piše u najavi događaja.
Dodaju i kako postoji mogućnost da se pojavi i građevinska inspekcija, ali se nadaju da neće jer se okupljanje dešava na "ne baš najuređenijem gradilištu".
"Ako i dođu, rešićemo i tu muku, samo da nam ne ugroze započete pripremne radove. Investitor obilaznog mosta će moći kod nas da nabavi ako mu nedostaje još neka dozvola, pa ako i dođe inspekcija, neće valjda rušiti nešto, zaboga", dodaju u najavi.
Okupljanje je u 13 časova.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 4
aleksandar the velik
Dimitrije
Kanal B1M, veoma kvalitetan video sa odlicnim zakljuckom. Izdvojite pola sata pogledajte.
Vlada
Ne sprečavali, nego sprečili.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar