Razmena knjiga na engleskom jeziku danas u Američkom kutku

U Američkom kutku će se u subotu, 29. juna, održati treća razmena knjiga na engleskom jeziku.
Razmena knjiga na engleskom jeziku danas u Američkom kutku
Foto: Pixabay

Svi zainteresovani mogu da donesu svoje knjige na engleskom jeziku koje bi želeli da poklone ili direktno razmene. 

U obzir dolaze i knjige za decu i mlade, stručna literatura i beletristika, ali ne i udžbenici za školu.
Ovog puta, razmenu će obogatiti, pored muzičkog programa, i Bookish pub quiz u kome će se četiri tima takmičiti u poznavanju istorije američke književnosti. 
 
Pored toga, zainteresovani će na ovom događaju moći da učestvuju u humanitarnoj akciji i diskusiji "Psi u knjigama".
 
Razmena knjiga traje od 16 do 21 čas. 
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • amans021

    29.06.2024 14:11
    adresa
    Gde se nalazi taj kutak?

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Novi Sad - Vodič